Connect with us

technologia

Zapomnij o Ultra, Samsung pracuje nad Galaxy Z Fold 6 Slim

Published

on

Zapomnij o Ultra, Samsung pracuje nad Galaxy Z Fold 6 Slim

Oto coś zupełnie nieoczekiwanego: według doniesień Samsung pracuje nad Galaxy Z Fold 6 Slim, którego premiera planowana jest na ostatni kwartał (październik-grudzień) roku.

O możliwej wersji Ultra Galaxy Z Fold 6 wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale o Galaxy Z Fold 6 Slim słyszymy po raz pierwszy. Informacje te pochodzą z Znawca branży i analityk Ross Youngktóry ujawnił, że wariant Slim może mieć większy wyświetlacz od standardowego Galaxy Z Fold 6 i może nie oferować obsługi S Pen.

Ciąg dalszy historii po naszym teście wideo aparatów Galaxy S24 Ultra

Young nie wdawał się w szczegóły, ale powiedział, że w nadchodzącym raporcie ujawni wymiary wewnętrznych i zewnętrznych wyświetlaczy urządzenia. Możemy jednak założyć, że ten Z Fold 6 Slim może być odpowiedzią Samsunga na konkurencyjne składane urządzenia chińskich producentów, z których wiele ma większe składane ekrany i jest zauważalnie cieńszych niż oferta Samsunga.

Czy model Slim może być odpowiednikiem smartfonów Samsunga Galaxy S Plus?

Nie jest jasne, co oznacza smukły model w przypadku Z Fold 6 Ultra. Według Younga model Slim mógłby być wyceniony podobnie jak zwykły Galaxy Z Fold 6, a zatem plasować się pomiędzy modelem Regular i Ultra, podobnie jak model Plus we flagowcach Samsunga Galaxy S.

Czas pokaże jednak, jak powszechnie dostępny będzie ten smukły model. Obecnie oczekuje się, że Galaxy Z Fold 6 Ultra zadebiutuje wyłącznie w rodzimym kraju Samsunga i to samo może dotyczyć również Fold 6 Slim.

Oczywiście okaże się, czy ten smukły model w ogóle istnieje. Young ma świetną historię, jeśli chodzi o plotki o nadchodzących urządzeniach Samsunga, ale ponieważ po raz pierwszy słyszymy o Fold 6 Slim, musimy zachować sceptycyzm, dopóki nie będziemy mieli więcej informacji i dowodów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *