Connect with us

technologia

Nintendo prezentuje wszystkie gry Direct z czerwca 2024 r. z nową, kolorową grafiką

Published

on

Nintendo prezentuje wszystkie gry Direct z czerwca 2024 r. z nową, kolorową grafiką
Obraz: Nintendo

Czy potrzebowałeś przypomnienia, że ​​na początku tego tygodnia odbyło się doskonałe Nintendo Direct? NIE? Cóż, Nintendo i tak to zrobi.

Jak zwykle Big N opublikowało nową infografikę dotyczącą każdej gry zaprezentowanej podczas Nintendo Direct Showcase w czerwcu 2024 r. Jesteśmy pewni, że wszyscy pamiętacie wielkie premiery, takie jak Metroid Prime 4: Beyond, The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom i Mario & Luigi: Brothership, ale co ze wszystkimi innymi grami?

Stray wreszcie pojawi się na Switchu; Dragon Quest III HD-2D Remake ma datę premiery (a I i II dostaniemy w przyszłym roku); Koszykówka pojawia się na Nintendo Switch Sports; ogłoszono nową grę Fairy Tail; a wraz z MIO na scenie pojawiła się zupełnie nowa, piękna Metroidvania.

To był dość pracowity rok, prawda? Druga połowa roku wygląda zatem na całkowicie wypełnioną. I to bez nadchodzących wieści na temat następcy Switcha – którego zgodnie z oczekiwaniami zabrakło w Direct, ale który ma zostać oficjalnie ujawniony jeszcze w tym roku.

Mamy mnóstwo relacji z Direct, w tym praktyczne doświadczenia z niektórymi grami prezentowanymi podczas prezentacji. Koniecznie sprawdź to wszystko!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *