Connect with us

technologia

Bohater „Overwatch” McCree zostanie przemianowany na Cole Cassidy 26 października

Published

on

Obserwacja Bohater Jesse McCree ma nowe imię i nie, to nie Deadeye Dave. Blizzard zmienił nazwę rewolwerowca na jego prawdziwego imiennika Sierpień z powrotem. Od 26 października McCree będzie znany jako Cole Cassidy.

„Aby ulepszyć nowy Overwatch – aby robić wszystko dobrze – musiał być szczery ze swoim zespołem i samym sobą.” Blizzard powiedział w tweecie. „Kowboj, na którym był, odjechał w zachód słońca, a Cole Cassidy stawił czoła światu o świcie”.

Prawdziwy Jesse McCree opuścił studio dla kalifornijskiego Departamentu Uczciwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa za promowanie pracy „Frat Boy”. Chociaż McCree nie jest bezpośrednio wymieniony w skardze, mówi się, że brał udział w niesławnej sprawie. uczestniczyli „Apartament Cosby” gdzie pracownicy Blizzarda, w tym byli World of Warcraft Mówi się, że dyrektor kreatywny Alex Afrasiabi molestował kobiety. Kiedy Blizzard po raz pierwszy ogłosił zmianę nazwy, chcieli znaleźć taką, która byłaby lepiej reprezentowana Overwatch Ideały. Obiecał również, że przestanie nazywać postacie w grze imionami pracowników.

Obok zmiany nazwy jest Blizzard Zmiany w zestawie Cassidy’ego. Może dostosować Deadeye-Ultimate, aby był bardziej zabójczy i pozwalał graczom na wykonywanie rzutu walki w powietrzu. Ta ostatnia zmiana powinna pomóc uniknąć umiejętności pionowego odrzutu bohaterów takich jak Pięść Zagłady i Kula Burzy. Możesz wypróbować optymalizacje, zaczynając Overwatch Tryb eksperymentalny.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję niezależnie od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Filmy z rozpakowywania Pixela 5 oferują wrażenia z telefonów Google
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.