Connect with us

technologia

Epic Games ujawnia ogromne zmiany na mapach Fortnite w przyszłym sezonie

Published

on

Epic Games ujawnia ogromne zmiany na mapach Fortnite w przyszłym sezonie

Video Gamer jest wspierany przez swoich czytelników. Jeśli kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ceny mogą ulec zmianie. Ucz się więcej

Mapa Fortnite po raz kolejny przejdzie wiele zmian. Wraz z nowym sezonem na horyzoncie, Epic Games przygotowało wiele nowości. Sezon rozpocznie się w piątek 24 maja i przyniesie ze sobą wiele nowości. Chociaż twórca gry był dość subtelny w kwestii Fortnite Rozdział 5 Sezon 3, być może już wiemy, które lokalizacje ulegną zmianie.

Epic nie tylko ogłosił nowe lokalizacje, ale także zasugerował usunięcie istniejących lokacji. W tym artykule przyjrzymy się nadchodzącym zmianom map w Fortnite.

Następny sezon Fortnite przyniesie wiele zmian na mapach

Na początku tygodnia firma Epic udostępniła krótki zwiastun kolejnego sezonu tej popularnej gry. Film prezentuje kilka nowych przedmiotów i skórek Przepustki Bitewnej, w tym Pancerz Wspomagany. Zwiastun ujawnia także poważną zmianę w Snooty Steppes. Biorąc pod uwagę, że miejsce to nie cieszyło się zbyt dużą popularnością od czasu, gdy opuścił je Peter Griffin, zmiana ma sens.

Dodatkowo firma Epic rozesłała interesującą ankietę na temat nadchodzących zmian na mapach. Hiszpańskie konto Fortnite Whatsapp poprosił swoich zwolenników, aby wybrali miejsce, za którym będą najbardziej tęsknić, wskazując na odległość.

Obraz z VideoGamera

Ankieta WhatsApp zawierała następujące opcje, co sugeruje, że nowe punkty POI z sezonu 2 mogą wkrótce opuścić grę:

  • góra Olimp
  • Ogrodzenie pól
  • Odnowione rolki
  • Podziemie

Teraz zostało to jednak potwierdzone przez Shiina że Fencing Fields opuści grę, ale pozostałe trzy pozostaną, chociaż sezon pozostawia motyw mitologii greckiej w rozdziale 5, sezonie 3. Podobnie jak Snooty Steppes, Fencing Fields to kolejna lokacja, która była popularna w pierwszym sezonie Chaptera. Nie ma już jednak bossa ani mitycznej broni, więc usunięcie go ma duży sens.

READ  Wild Rift, prawdopodobnie najlepsza gra MOBA na telefony komórkowe

Firma Epic ujawniła kilka nowych lokalizacji w zwiastunach, dlatego wiemy, że w przyszłym sezonie pojawi się punkt POI Fallouta. Oprócz tego będziemy mogli odwiedzić także Nitro Arenę oraz lokację, która wygląda niemal identycznie jak Rekin z Rozdziału 2, Sezonu 2.

Premiera kolejnego sezonu Fortnite zaplanowana jest na piątek o 2:00 czasu wschodniego. Wraz ze zmianami na mapach, Sezon 3 Fortnite przyniesie także wiele nowości, w tym nowe funkcje, przedmioty, skórki Przepustki Bitewnej i nie tylko.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *