Connect with us

Nauka

prof. Grzegorz Węgrzyn najlepszym naukowcem w Polsce w dziedzinie biologii molekularnej | AKTUALNOŚCI

Published

on

prof.  Grzegorz Węgrzyn najlepszym naukowcem w Polsce w dziedzinie biologii molekularnej |  AKTUALNOŚCI

Platforma akademicka dla naukowców Research.com opublikowała najnowszy ranking najlepszych badaczy w dziedzinie biologii molekularnej. prof. Dr. hab. Grzegorz Węgrzyn z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii zajął 1. miejsce w kraju i 1614. na świecie.

Research.com, wiodąca platforma akademicka, opublikowała 20 maja kolejną edycję rankingu najlepszych naukowców zajmujących się biologią molekularną. Ranking ma na celu popularyzację w świecie akademickim znaczących osiągnięć badawczych najlepszych badaczy w tej dziedzinie. prof. Dr. hab. Grzegorz Węgrzyn z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego zajął 1. miejsce wśród naukowców w Polsce i 1614. na świecie.

Klasyfikacja opiera się na parametrze D-index (Discipline H-index), który uwzględnia wyłącznie artykuły i liczbę cytowań w ramach danej dyscypliny. W rankingu uwzględniani są wyłącznie czołowi naukowcy z indeksem D wynoszącym co najmniej 40 w zakresie publikacji akademickich z zakresu biologii molekularnej. Celem kompilacji jest także zapewnienie dostępu do większej ilości informacji na temat czołowych ekspertów w różnych obszarach badań z zakresu biologii molekularnej z różnych krajów, uniwersytetów i instytucji badawczych.

Zapraszamy do lektury klasyfikacja w Polsce i pełny ranking światowy.

Można przeczytać niedawny wywiad z prof. Grzegorz Węgrzyn.

READ  Budimex nad morzem | EurobuildCEE
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *