Connect with us

Zabawa

Activision zakłada w Polsce studio gier Elsewhere Entertainment

Published

on

Activision zakłada w Polsce studio gier Elsewhere Entertainment

Premiera Activision rozrywka gdzie indziejnowe studio gier pracujące nad zupełnie nową franczyzą w Warszawie.

Nowy zespół studia ciężko pracuje nad stworzeniem zupełnie nowej własności intelektualnej opartej na narracji. Jest to wewnętrzne studio należące do Activision, będącej częścią Activision Blizzard i samo w sobie będącej częścią Microsoft Xbox. I nie działa to w grze z uniwersum Call of Duty.

Zaskakujące jest to, że Activision, które ma może 10 studiów pracujących nad grami Call of Duty, zdecydowało się stworzyć nową własność intelektualną. Ale jest to również zaskakujące pod tym względem, że jego spółka-matka (kilka działów powyżej tego zespołu zarządzającego), Microsoft, zdecydowała w zeszłym tygodniu o zamknięciu trzech studiów i włączeniu czwartego do innego zespołu. O ile mi wiadomo, nie ma związku pomiędzy decyzją o utworzeniu nowego studia a zamknięciem pozostałych studiów.

Activision uruchomiło zupełnie nowe wewnętrzne studio o nazwie Elsewhere Entertainment. Większość zespołu będzie pracować w Warszawie, w Polsce, a dodatkowe zasoby będą znajdować się w Stanach Zjednoczonych. Activision stwierdziło, że studio skoncentruje się wyłącznie na opracowaniu nowej narracji i definiującej gatunek serii triple-A.

Wydarzenie GB

Odliczanie do szczytu GamesBeat

Zarezerwuj już teraz swoje miejsce i dołącz do nas w Los Angeles na niezapomniane dwudniowe doświadczenie skupione na odporności i adaptacji. Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie miejsce!

Rejestracja tutaj

„Zbudowane od podstaw Elsewhere Entertainment to wiodące, samodzielne studio, którego zadaniem jest tworzenie środowiska inspirującego odważne i różnorodne pomysły” – powiedział Activision. „Podstawowa misja zespołu zachęca wszystkich do odkrywania nowych rzeczy i kreatywnej współpracy w celu stworzenia serii z trwałym dziedzictwem wykraczającym daleko poza gry”.

READ  Hugh Welchman opowiada o adaptacji klasyki literatury – Deadline

Zespół Elsewhere Entertainment to zespół ekspertów od opowiadania historii, którzy pracowali między innymi nad The Last of Us, Uncharted, Wiedźmin, Cyberpunk, Destiny, Tom Clancy’s The Division i Far Cry. Activision nie wymieniło jeszcze założycieli studia. Zespół poszukuje pracowników.

Nowe studio ma pełny dostęp do zasobów i narzędzi Activision i stale zwiększa swoją produkcję i rozwój. Firma Elsewhere poszukuje obecnie najlepszych talentów w branży i na całym świecie, aby stworzyć najnowocześniejsze wrażenia z gier nowej generacji.

Kilka pozycji Tutaj I Tutaj zostały wydane na początku tego tygodnia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *