Connect with us

technologia

Nowe „Marvel kontra Capcom” denerwuje Xboxa

Published

on

Nowe „Marvel kontra Capcom” denerwuje Xboxa

Capcom

Fani serii gier Marvel vs. Capcom zareagowali gniewnie na niedawno ogłoszoną kolekcję Marvel vs. Capcom Fighting Collection, która najwyraźniej nie zostanie wydana wraz z innymi grami na konsolę Xbox.

Kolekcja została zapowiedziana podczas wtorkowej prezentacji Nintendo Direct i trafi na Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz PC – na razie jednak nie podano żadnych wskazówek na temat konsol Microsoftu.

Nie jest jasne, dlaczego Capcom nie wypuści tej gry na konsolę Xbox, ale wynika to z licznych tytułów ogłoszonych podczas wydarzeń Summer Game Fest, które potwierdziły, że również pomijają platformę Xbox.

Hashtag „No Xbox” cieszył się popularnością zarówno w czasie, jak i po ogłoszeniu. Jak zauważają użytkownicy, poprzednie kolekcje Capcom zawsze były dostępne również na Xboksie, więc zastanawiają się, dlaczego jest inaczej?

Jest to szczególnie zaskakujące, ponieważ ogłoszono także inną kolekcję Capcom, tytuły Ace Attorney, która pojawi się na Xbox.

Kolekcja Marvel vs Capcom Fighting będzie zawierać sześć następujących gier: X-Men Children of the Atom, Marvel Super Heroes X-Men vs. Street Fighter, Marvel Super Heroes vs. Street Fighter, Marvel vs. Capcom Clash of Super Heroes.” Marvel kontra Capcom 2 New Age of Heroes” i „The Punisher”.

Kolekcja ma zadebiutować na swoich platformach jesienią.

Źródło: VGC

READ  AP publikuje wspomnienia o walce Polski o wolność w czasach Solidarności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *