Connect with us

Sport

Zapowiedź: Polska vs. Austria – prognozy, informacje o drużynach, składy

Published

on

Zapowiedź: Polska vs. Austria – prognozy, informacje o drużynach, składy

Sports Mole zapowiada piątkowe starcie w Mistrzostwach Europy pomiędzy Polską a Austrią, łącznie z przewidywaniami, wiadomościami o drużynach i możliwymi składami.

Polska I Austria Obie drużyny spotykają się w piątkowy wieczór na Stadionie Olimpijskim w Berlinie i mają świadomość, że nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę w grupie D.

Obydwa narody rozpoczęły swoje Euro 2024 Kampanie z porażkami: Polska przegrała 2:1 z Holandią, a Francja pokonała Austrię 1:0.


Podgląd gry

©Reuters

Kiedy w niedzielę Polska objęła prowadzenie w meczu z Holandią po fenomenalnym wyniku Adama Buksę Nagłówek, wydawało się, że brak Robert Lewandowski nic by ich to nie kosztowało.

Jednakże, Michał ProbierzZespół miał szczęście po swojej stronie, ale ostatecznie po pół godzinie stracił przewagę. Wouta WeghorstaZwycięski gol dla Oranje był ostatecznie zasłużony.

Były jeszcze elementy występu, z których Probierz będzie zadowolony, w tym siedem celnych strzałów przeciwko wartościowemu przeciwnikowi. Jednak dla porównania pozwolili także Holandii na 21 strzałów na bramkę.

Porażka zakończyła passę ośmiu meczów bez porażki Polski, a Probierz będzie miał o czym myśleć przed wyjazdem do stolicy Niemiec.

Choć powrót Roberta Lewandowskiego byłby wielkim zwycięstwem, Orły muszą znaleźć sposób na pokonanie austriackiej drużyny, która ma problemy Ralf Rangnick.

Główny trener Austrii Ralf Rangnick, 17 czerwca 2024 r.©Reuters

Przed meczem z Francją w poniedziałkowy wieczór Austria była przez długi czas niepokonana i uniknęła porażki w siedmiu meczach z rzędu.

Bramka samobójcza w pierwszej połowie wg Maks Wober Ta seria ostatecznie zakończyła się, gdy Francja odniosła zacięty triumf w Düsseldorfie.

Kyliana MbappeOd tego czasu złamany nos zdominował pierwsze strony gazet i spowolnił odważny występ Austriaków, którzy trzymali Les Bleus w napięciu aż do końcowego gwizdka.

W tajemnicy Rangnick uznałby zdobycie punktu za bonus, ponieważ skupiano się głównie na dwóch ostatnich meczach grupowych.

READ  Kaczmarek i Nowicki wśród bydgoskich gwiazd | ZAPOWIEDŹ

Historycznie rzecz biorąc, te dwa narody mają wrogą przeszłość, ale ich jedyne dwa spotkania w ciągu 16 lat miały miejsce w 2019 r., kiedy Polska wygrała jednym golem wyjazdowy mecz eliminacyjny do Euro 2020, a rewanż zakończył się bezbramkowo.

Forma Mistrzostw Polski Europy:

Forma polska (wszystkie konkursy):

Austriacki formularz EM:

Forma austriacka (wszystkie konkursy):


Wiadomości zespołowe

Robert Lewandowski po zmianie w meczu przeciwko Polsce 10 czerwca 2024 r.©Reuters

Chociaż oczekuje się, że Lewandowski będzie dostępny w tym meczu, Probierz może zdecydować się na pozostawienie zawodnika Barcelony w rezerwie.

Karola Świderskiego w meczu z Holandią również nie miał szczęścia z kontuzjami, ale po swoim występie w drugiej połowie napastnik mógł Kacpra Urbańskiego.

Jakub Moder I Bartosz Ślisz Obaj są środkowymi pomocnikami, choć Probierz może być przeciwny zbyt wielu zmianom.

Rangnick będzie również uważał, aby nie majstrować za bardzo przy swoim zespole, ale Marko Arnautovic jest oczywistą opcją powrotu do ostatniej tercji.

Można by znaleźć miejsce Patryk Wimmer na flance, więc tak Marcela Sabitzera do użytku w terenie, jednakże tylny rząd może pozostać taki sam, pod warunkiem, że nie pojawią się problemy ze sprawnością fizyczną.

Możliwa wyjściowa jedenastka Polski:
Szczęsny; Bednarek, Salamon, Kiwior; Frankowski, Szymański, Romanczuk, Zieliński, Zalewski; Świderski, Buksa

Możliwa wyjściowa jedenastka Austrii:
Pentza; Posch, Danso, Wober, Mwene; Seiwald, Grillitsch; Laimer, Baumgartner, Sabitzer; Arnautovic


SM słowa zielone tło

Naszym zdaniem: Polska 1-1 Austria

Ponieważ oba narody muszą znaleźć równowagę pomiędzy unikaniem porażki a dążeniem do trzech punktów, spodziewamy się ekscytującego meczu w Berlinie. Austria może rozegrać lepszy mecz, ale jeśli Lewandowski wróci zgodnie z oczekiwaniami, spodziewamy się, że zrobi wrażenie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć analizę danych dotyczącą najbardziej prawdopodobnych wyników, wyników i nie tylko dla tej gry.

READ  Manu Bhaker powoli przechodzi obok strasznego diabła Igrzysk OlimpijskichID:546245:1false2false3false:QQ:: z pulpitu DB:LenBod:collect10653:

Podgląd poprzez e-mail

Kliknij tutaj aby Kret sportowycodzienny e-mail z zapowiedziami i przewidywaniami dotyczącymi każdej ważnej gry!


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *