Connect with us

technologia

Aktualizacja Stellar Blade 1.003 dodaje nowe wyzwanie dla bossa, nowe stroje i nie tylko

Published

on

Aktualizacja Stellar Blade 1.003 dodaje nowe wyzwanie dla bossa, nowe stroje i nie tylko

Twórca Stellar Blade, Shift Up Corp. wydało aktualizację 1.003, która dodaje nowe wyzwanie z bossem, nowe stroje dla głównej bohaterki Eve i nie tylko.

Stellar Blade to gra akcji, która w kwietniu ukaże się wyłącznie na PlayStation 5. Recenzja Stellar Blade wydana przez IGN dała mu ocenę 7/10. Powiedzieliśmy: „Stellar Blade jest świetny pod każdym względem, co ma znaczenie w grze akcji, ale nudne postacie, nijaka historia i kilka frustrujących elementów mechaniki RPG nie pozwalają mu konkurować z najlepszymi w gatunku”.

Teraz, miesiąc po premierze, nowa aktualizacja dodaje tryb Boss Challenge, w którym gracze walczą z 19 bossami z podstawowej wersji gry. Awans w Wyzwaniu Bossów wymaga danych bitewnych od pokonanych wcześniej bossów, wyjaśnił reżyser Kim Hyung Tae w poście na stronie Blog o PlayStation. Po obejrzeniu końca gry możesz także walczyć z bossami na poziomie trudnym.

Aby rozpocząć wyzwanie, możesz załadować i wykorzystać swój istniejący sprzęt lub wybrać jedno z kilku gotowych ustawień. „Wybierz minimalne ustawienie, aby uzyskać prawdziwe wyzwanie, które jest wyjątkowo dyskretne, lub maksymalne ustawienie, które zwiększa wszystkie twoje umiejętności i statystyki, jeśli chcesz zirytować bossa spektakularną walką” – zasugerował Kim Hyung Tae.

Po ukończeniu wyzwania Twoje dane bitewne zostaną automatycznie przeanalizowane. Zobaczysz takie wskaźniki, jak czas bitwy, liczba doskonałych obron i uników, zużycie materiałów eksploatacyjnych i inne. Możesz porównać swoje wyniki z wynikami znajomych. Pokonanie wszystkich bossów w Wyzwaniu Boss na poziomie trudności Normal lub wyższym pozwoli ci zdobyć kombinezon Neurolink dla Eve (patrz poniżej).

A skoro mowa o nowych strojach, aktualizacja dodaje dwa nowe Nano Kostiumy: Biały Kunoichi i Czarny Kunoichi (patrz zdjęcia poniżej). Kim Hyung Tae zachęcał graczy do szukania w grze większej liczby kostiumów Nano.

READ  Google wypuszcza Barda, swojego konkurenta w wyścigu chatbotów AI

Wreszcie, ulepszenia jakości życia oznaczają, że jeśli wejdziesz w tryb ataku dystansowego i przełączysz się z powrotem podczas namierzania wroga, automatycznie ponownie wycelujesz w wroga. Aktualizacja dodaje również opcję ciągłego pokazywania kompasu w HUD-ie.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Z Wesleyem można się skontaktować pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *