Connect with us

Zabawa

Adam Driver na pokazie filmu mówi „pierdol się” do widza „Ferrari”.

Published

on

Adam Driver na pokazie filmu mówi „pierdol się” do widza „Ferrari”.

Adam Driver odpowiedział na pytanie widza podczas pokazu „Ferrari” na Festiwalu Filmowym Camerimage w Polsce.

„Co myślisz o [the] Sceny wypadków? „Wyglądały dość surowo, drastycznie i, muszę przyznać, tandetnie” – zapytał Driver widz podczas sesji pytań i odpowiedzi po niedzielnym pokazie. „Co myślisz?”

Kierowca po prostu odpowiedział: „Pierdol się, nie wiem. Następne pytanie.”

Driver wziął udział w festiwalu filmowym poświęconym zdjęciom, aby odebrać nagrodę specjalną EnergaCamerimage dla aktora oraz zaprezentować „Ferrari” – jedną z prac konkursu głównego Camerimage.

Driver gra Enzo Ferrari w dramacie biograficznym Michaela Manna, opowiadającym o życiu legendarnego potentata samochodów sportowych w 1957 roku, gdy jego firma przygotowuje się do startu w Mille Miglia, 100-kilometrowym wyścigu sportów motorowych na otwartych drogach. W filmie występują także Penelope Cruz, Shailene Woodley, Gabriel Leone, Sarah Gadon i Patrick Dempsey.

Kierowca rozmawiał z nim w październiku różnorodność o tym, jak na potrzeby filmu zasiąść za kierownicą zmodyfikowanego jednomiejscowego samochodu z otwartymi kołami i opisać to doświadczenie jako „przerażające”.

„Teleportuje cię w czasie i zdajesz sobie sprawę, że jeśli skręcisz w niewłaściwy sposób w lewo lub w prawo, nie żyjesz” – powiedział Driver różnorodność na północnoamerykańskiej premierze „Ferrari” na Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku. „Przynajmniej nowsze samochody mają pasy bezpieczeństwa.”

Reżyser Mann zlecił kilku aktorom, w tym kierowcy, jazdę próbną nowoczesnymi Ferrari w fazie przedprodukcyjnej.

„Chciałem, aby każdy miał doświadczenie w prowadzeniu tych samochodów na torze wyścigowym” – powiedział Mann publiczności na porannej konferencji prasowej NYFF.

„Ferrari” w kinach od 25 grudnia.

READ  Co dalej z Warner Bros. po 100 latach tworzenia mitów?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *