Connect with us

technologia

Zaoszczędź 150 USD na najnowszym 13-calowym MacBooku Pro firmy Apple

Published

on

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie


Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals. Więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i innych, to jest to odpowiednie miejsce.

Oczekujemy tego od Apple dziś ogłaszamy nowe MacBooki z ramieniem Jednak podczas imprezy o 13:00 ET firma najnowszy MacBook Pro z procesorem Intel Ulepszona klawiatura pozwala zaoszczędzić 150 dolarów w B&H Photo. 13,3-calowy model z czterordzeniowym procesorem Intel Core i5 8.generacji, 8 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wynosi 1349 USD po 1499 USD. Inni sprzedawcy, w tym Amazon i Best Buy, obecnie sprzedają go za pełną cenę. Jeśli więc szukasz oferty na MacBooka Pro, zwróć się do B&H Photo.

Jeśli jesteś podobny do mnie i ostatnio potroiłeś swój czas spędzany na telefonie, zakup kompaktowego zestawu baterii może Cię zniechęcić wszystko droga do twojego gniazdka. Power bank Aukeys o pojemności 10000 mAh z portem ładowania USB-C 18 W PD to tylko 15 $ po odcięciu kuponu o wartości 5 $ na stronie produktu i wprowadzeniu kodu WZX7G3LT na stronie kasy, aby zaoszczędzić dodatkowe 10 USD. Zwykle wynosi 25 USD, a umowa ma obowiązywać do 18 listopada o godzinie 2:59 czasu wschodniego.

Aktualizacja 10 listopada, godz. 11:34 czasu polskiego: We wcześniejszej wersji tej historii wspomniano o transakcji za 320 USD na Samsung Galaxy Tab S6. Niestety, pomimo podania tej ceny, Samsung nie rozpoznaje rabatu po wyświetleniu strony kasy. Dopóki nie rozwiążemy tego z Samsungiem, usuniemy go z postu.

READ  Sojusznicy USA najbardziej narażeni na Rosję naciskają na więcej żołnierzy i broni
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *