Connect with us

technologia

Wydarzenie Apple „One More Thing” na komputery Mac: Jak oglądać jutro

Published

on

Ta linia ma długą historię z Apple.

jabłko

Ta historia jest częścią Wydarzenie Apple, nasze pełne relacje z najnowszych wiadomości z centrali Apple.

Komputery Mac firmy Apple są tuż przed przeszczepem mózgu. Oczekuje się, że Apple wprowadzi następną generację komputerów 10 listopada. W przeciwieństwie do komputerów stacjonarnych i laptopów, które są sprzedawane od 14 lat, są to nowe komputery nie jest zasilany przez układ Intel. Zamiast tego Apple użyje takiego, który jest podobny do chipów dla iPhone’a i iPada.


Bieganie:
Spójrz na to:

Nasza szczegółowa recenzja iPhone’a 12 i 12 Pro


13:48

Chociaż wiemy kilka rzeczy Nowe komputery Mac firmy AppleNawet jeśli potrafią uruchamiać aplikacje na iPhone’a i iPada, wciąż jest wiele pytań. Między innymi Apple nie ujawnił dokładnie, jak szybko jego nowe chipy są w porównaniu z porównywalnym komputerem Intela. Apple nie dyskutowało również, jakie inne zmiany zostaną wprowadzone w jego komputerach stacjonarnych i laptopach, chociaż oczekuje się, że będą one bardziej energooszczędne.

Ogólnie rzecz biorąc, wydarzenie Apple zapowiada się ciekawie. To trzeci główny produkt, który Apple zaprezentował tej jesieni. I jest online z powodu trwającego Koronawirus pandemia. Na całym świecie potwierdzono ponad 46,8 miliona przypadków wirusa i ponad 1,2 miliona ludzi umarł z tego powodu. Wydarzenie również następuje zaledwie tydzień później kontrowersyjne wybory prezydenckie w USA w 2020 ri zaledwie kilka dni później Wyścig został wywołany.

Podczas gdy Mac będzie kluczowym produktem na imprezie Apple i prawdopodobnie tym, na czym skupia się większość ludzi, firma może pochwalić się innymi urządzeniami. Obejmuje to nowe Słuchawki nauszne od Apple o nazwie AirPods Studiojak i firmę od dawna podobno latarnia ostrzegawcza AirTags aby znaleźć między innymi zgubione klucze. W dłuższej perspektywie a inteligentny zestaw słuchawkowyo którym Apple jeszcze nie mówił publicznie.

Internetowe wydarzenie Apple następuje po ogłoszeniach firmy z września dla najnowszych iPadów, zegarków Apple i subskrypcji Apple Oneaw październiku dla jego Głośnik HomePod Mini Smart i telefony komórkowe iPhone 12.

Internetowe wydarzenie Apple odbędzie się 10 listopada o godzinie 10:00 czasu polskiego, 13:00 czasu polskiego, 18:00 czasu GMT oraz 11 listopada o godzinie 5:00 czasu AEDT. (Przepraszamy, Australia.)

Gdzie

Możesz transmitować wydarzenie Apple bezpośrednio ze strony internetowej firmy.

Czego możemy się spodziewać

Cyfrowe wydarzenia Apple są szybkie, ale także pełne informacji. I oczekuj wysokich wartości produkcji. Na ogłoszenie HomePod Mini firma Apple zbudowała wielopiętrowy dom sztuki.

READ  Nintendo zmusza mod Garry'ego do usunięcia zawartości z 20 lat
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *