Connect with us

technologia

Sony wprowadza w przyszłym tygodniu 3 nowe zestawy słuchawkowe i 2 nowe monitory

Published

on

Skontaktowałem się w zeszłym tygodniu Wypróbuj twarde przewodniki że Sony przygotowuje się do potencjalnej premiery nowego kontrolera PlayStation 5 Pro w najbliższej przyszłości. To przypuszczenie było oparte na wiedzy, że Sony rzeczywiście ujawni nowy sprzęt jeszcze w tym tygodniu.

Chociaż nie ma potwierdzenia, czy kontroler zostanie ujawniony, czy nie, ma to sens. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia „Wtajemniczony” Potwierdzenie, że tak jest, jednak źródła, o których wiedzą, potwierdziły to, co Sony ujawni w przyszłym tygodniu.

Informacje o zestawie sprzętu zostały już nieosłonięty, to są nowe zestawy słuchawkowe firmy Sony. To są nowi „INZONE” Trzy zestawy słuchawek z serii H zostaną zaprezentowane w przyszłym tygodniu. INZONE H3, INZONE H7 i INZONE H9 oferują dźwięk przestrzenny 360 do gier i wszystkie posiadają certyfikat Discord.

INZONE H3:

  • słuchawki przewodowe
  • Najtańszy zestaw słuchawkowy
  • 360 przestrzenny dźwięk

INZONE H7:

  • Słuchawki bezprzewodowe
  • 360 przestrzenny dźwięk
  • Najlepsza żywotność baterii
  • Słuchawki bezprzewodowe
  • 360 przestrzenny dźwięk
  • Najdroższy zestaw słuchawkowy
  • Dźwięk z redukcją szumów

Ceny zestawów słuchawkowych nie są jeszcze znane. Oprócz trzech nowych zestawów słuchawkowych Sony wprowadzi również dwa zupełnie nowe monitory do gier pod marką INZONE z tą funkcją „Wyjątkowe funkcje PlayStation”który obejmuje automatyczne mapowanie tonów HDR i tryb automatycznego gatunku obrazu.

Według moich źródeł, jeden z tych monitorów będzie oceniany pod kątem grania w 4K przy 144 Hz, podczas gdy drugi będzie do grania w rozdzielczości Full HD przy 240 Hz. Oba urządzenia zostały opisane jako wadliwe „Idealny na PS5” i otrzymały obsługę VRR (HDMI/G-Sync) i cechuje się niskim opóźnieniem (1ms GtG). Sony pomyślało również o HDR dla obu monitorów (DisplayHDR600 w 4K/144Hz, DisplayHDR400 w FullHD/240Hz).

Uważa się również, że oba monitory zostaną uwzględnione „Funkcje pomocy w grach”w tym monitory pokazujące liczbę klatek na sekundę, czas gry, wizjer, poprawę jasności w ciemnych miejscach (Black Equalizer) oraz dopracowanie jasności i kontrastu – aby lepiej widzieć wrogów, te funkcje zależą od tego, czego pragniesz. użytkownik może być włączany i wyłączany.

READ  Sony widzi „bardzo duży” popyt na PS5 przed premierą

Ceny monitorów nie są jeszcze znane. Jednak nadal nie jest jasne, czy Sony zaprezentuje również nowy kontroler Pro, ale moje źródła podały, że te pięć nowych elementów sprzętowych zostanie ujawnionych w przyszłym tygodniu i będzie częścią nowej marki Sony „INZONE”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.