Connect with us

technologia

Zaoszczędź 20 USD na Assassin’s Creed Valhalla dzięki bezpłatnej aktualizacji PS5

Published

on

Assassin’s Creed Valhalla Właśnie pojawił się na PS4, a Amazon ma już zabójczą ofertę, która pozwala zaoszczędzić na pierwszym zakupie, a następnie zaktualizować go do tego PS5 Wersja za darmo, gdy zdobędziesz konsolę nowej generacji. Biorąc pod uwagę standard 60 USD dla gier AAA i zbliżającą się perspektywę 70 USD gier nowej generacji we wszystkich wersjach, jest to świetna okazja, aby kupić jeden z największych nowych tytułów za cenę przeciętnego indie obecnej generacji.

Najnowszy epos w legendarnej serii Assassin’s Creed zwykle zbiera pochlebne recenzje GamesRadar nazywa to „Ryczący, krwawy sukces z prawdziwym sercem”. Epopeja Wikingów daje ci kontrolę nad Eivorem, którym możesz przełączać się między kobietami, mężczyznami lub płcią w określonych momentach. Assassin’s Creed Valhalla jest Jedna z gier, dla których PlayStation oferuje nową aktualizację PS5 prawdopodobnie będzie zawierał lepsze tekstury, liczbę klatek na sekundę i czasy ładowania. W ten sposób wystarczy tylko raz kupić grę, aby cieszyć się zarówno wersją aktualną, jak i nową. Oznacza to również, że możesz zagrać w grę od razu na PS4, a następnie automatycznie pobrać wersję następnej generacji po uruchomieniu PS5 (dla szczęśliwych ludzi, którzy są w stanie kup PS5 przynajmniej na początku).

Assassin’s Creed Valhalla PS4 / PS5 Amazon Deal

Assassin’s Creed Valhalla na PS4 (z darmową aktualizacją PS5): 59,99 $ 39,99 $ (z kuponem) na Amazon
Wskocz do najnowszej epopei Assassin’s Creed od samego początku i zaoszczędź niesamowite 20 $ dzięki tej wyprzedaży Amazon i dostępnemu kuponowi. Po prostu upewnij się, że to pole jest zaznaczone pod ceną sprzedaży, aby otrzymać pełny rabat, który zostanie zastosowany przy kasie.Pokaż ofertę

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *