Connect with us

Sport

Angielski szef futbolu zrezygnował po poważnym skandalu. „Zraniłem wszystkich futbolów”

Published

on

Jak donosi Guardian, Greg Clarke przemawiał podczas wtorkowego posiedzenia Komisji ds. Cyfryzacji, Kultury, Mediów i Sportu na Projekt Big Picture Initiativeczy powinien nazwać czarnych graczy „kolorowymi piłkarzami”. Szef Angielskiego Związku Piłki Nożnej później zrezygnował i przeprosił za swoje zachowanie.

Guardiola wyjawił, o czym rozmawiał z Kloppem. “To jest katastrofa”

Obejrzyj wideo
Gikiewicz: Ktoś powinien do mnie zadzwonić i powiedzieć, co myślą, jaki ma ze mną problem

Clarke: Rezygnacja jest jedynym rozwiązaniem

– Moje wypowiedzi były nie do przyjęcia. Mógłbym kogoś urazić. Wiem, że te słowa nigdy nie powinny wyjść. Zraniłem nie tylko siebie, ale także wszystkich piłkarzy i tych, którzy kochają, grają i pracują z piłką nożną. Bardzo mi przykro. Moja rezygnacja to jedyne wyjście – powiedział 63-latek.

Arsenal upokorzony na własnym stadionie!  Niespodzianka w LondynieArsenal upokorzony na własnym stadionie! Niespodzianka w Londynie

Clarke stwierdził, że jego zeznania wynikały z faktu, że przez lata pracował w Stanach Zjednoczonych, gdzie powszechnie używano terminu „kolor”. Anglik dodał, że w lutym ustąpi również ze stanowiska wiceprezesa FIFA.

Kto będzie jego następcą? Peter McCormick będzie na razie jednym z nich, a Stowarzyszenie Angielskie wkrótce rozważy opcję długoterminową.

Fabiański broni strzał Lookmana z rzutu karnegoŁukasz Fabiański został bohaterem w 98. minucie! „Jedna z najgorszych kar. Zapierająca dech w piersiach”.

READ  Koszmar Schalke trwa! Od 54 lat nie miał tak złej passy w Bundeslidze! Piłka nożna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *