Connect with us

technologia

Sub Rosa jest (znowu?), Tym razem w Steam Early Access

Published

on

Grałem pierwszy Sub-różowy jakieś dziewięć lat temu, ale w Steam Early Access dotarło dopiero dziś. Wydawca Devolver Digital uczcił tę okazję nowym zwiastunem filmowym, w którym prezentowane są slapstickowe oferty i podwójne krzyże z wieloosobowej strzelanki pierwszoosobowej.

Sub Rosa od dawna jest również dostępna gdzie indziej Sugeruje SteamDB Jest dostępny na Steamie od 2014 roku. Strona Steam gry stwierdza, że ​​gra „była we wczesnym dostępie od lat, mimo że była ukryta w sklepie i polegała na ustnej rozmowie, aby zbudować małą, ale zmotywowaną społeczność fanów na całym świecie”. „Ta metoda udostępniania była określana jako „najwcześniejszy dostęp” przez niektóre z tych wiadomości pantoflowych w 2017 r tweet marketingowy od wydawcy Devolver.

W każdym razie miło jest widzieć, jak gra otwiera się na szerszą publiczność. Sub Rosa to świetny pomysł: po prostu strzelanka dla wielu graczy zaprojektowana do dynamicznego tworzenia meksykańskich dystansów między graczami. Aby zdobyć pieniądze, musisz wymieniać dyski z danymi z innymi zespołami, ale możesz je zdobyć Jeszcze Pieniądze, gdy je podwójnie krzyżujesz i próbujesz zrezygnować z uzgodnionej umowy z pieniędzmi i dyskiem. Rezultatem jest wiele rozlewu krwi w zaułku, strzelaniny na parkingach, nieudane zasadzki i branie zakładników – wszystko w dużym otwartym świecie, który jest również wypełniony (bardzo prostymi) postaciami niezależnymi i rządzony przez głupią fizykę.

Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie bawiłem się, próbując grać z przyjaciółmi, ale od tego czasu prawdopodobnie minęła długa droga. Mam prawie nadzieję, że Sub Rosa odniesie sukces, tak czy inaczej, ponieważ jest to interesująca gra i akt oddania jak forteca krasnoludów, która wciąż jest rozwijana przez te wszystkie lata.

READ  255 restauracji, 37 gwiazdek Michelin: poznaj Amerykanina, który przez rok jadł przez Singapur
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *