Connect with us

technologia

Sonda: na którą podobno funkcję iPada Pro w 2021 roku nie możesz się doczekać?

Published

on

W nadchodzących tygodniach zobaczymy iPada Pro nowej generacji i chociaż plotki mówią, że nie będzie to duża aktualizacja, nastąpią fajne zmiany. Teraz chcemy wiedzieć: na którą podobno funkcję iPada Pro w 2021 roku nie możesz się doczekać?

Jak podają różne źródła, jest mało prawdopodobne, aby iPad Pro 2021 miał nowy wygląd. Zamiast tego, zarówno modele 11-calowe, jak i 12,9-calowe zachowują obecny wygląd z płaskimi bokami i wąskimi ramkami. Jedyna zauważalna wizualna zmiana może być związana z wbudowanymi głośnikami. który będzie miał inny układ, według MacOtakara.

Główną różnicą między modelami z 2020 i 2021 roku będzie procesor. Ujawnione przez 9to5Mac, Apple pracuje nad mocniejszym chipem A14X dla nowych modeli iPada Pro. Czip A14X jest oparty na Apple M1 i dlatego powinien oferować podobną wydajność, jak pierwsze Apple Silicon Mac.

Będzie to poważna aktualizacja tegorocznego iPada Pro Wprowadzenie nowego mini wyświetlacza LED. Zamiast pojedynczego podświetlenia LED jako wyświetlacza LCD, mini LED jest podświetlany przez małe diody LED. Zapewnia to nie tylko wyższą jasność, ale także głębsze odcienie czerni – tak jak w przypadku OLED. Według plotek tylko 12,9-calowy model iPada Pro 2021 będzie miał nowy wyświetlacz.

Niedawno Bloomberg poinformował, że następne pokolenie IPad Pro będzie również obsługiwał Thunderbolt po raz pierwszy. Thunderbolt jest dostępny na komputerach Mac od wielu lat i zapewnia duże prędkości przesyłania danych, które umożliwiają użytkownikom podłączanie zewnętrznych szybkich dysków SSD, a także wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości.

Oprócz Thunderbolt Bloomberg Apple doda zmodernizowane aparaty do iPada Pro 2021, więc spodziewamy się podobnych obiektywów do tych, które są obecnie używane w iPhone’ach 12. Z tego samego raportu wynika, że ​​Apple wprowadzi nowe modele iPada Pro „już w kwietniu”.

READ  Wywiad dotyczący Androida 11: pracownicy Google odpowiadają na nasze palące pytania

Mając na uwadze wszystkie te plotki, chcielibyśmy wiedzieć, której funkcji najbardziej potrzebujesz w nowych modelach iPada Pro. Daj nam znać w ankiecie poniżej, a także w sekcji komentarzy.

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *