Connect with us

technologia

Black Ops Cold War wkrótce ujawni nowe mapy dla wielu graczy

Published

on

W następnym tygodniu, Call of Duty: Black Ops zimno wojnaWraz z aktualizacją w połowie sezonu do gry zostaną dodane nowe mapy. Wczoraj deweloper Treyarch zaciągnął zasłonę z powrotem na Miami Strikea dzisiaj zespół zaprezentował nową mapę Yeast Mansion Gunfight! Mapa trybu wieloosobowego Yeast Mansion przenosi graczy do Hawany na Kubie około 1981 roku. Mapa pojawiła się wcześniej w kampanii dla jednego gracza. Ciekawie będzie zobaczyć, jak mapa rozgrywa się w trybie dla wielu graczy, ale Activision i Treyarch nie ogłosili jeszcze dokładnej daty premiery aktualizacji w połowie sezonu, więc fani będą musieli cierpliwie czekać, aby zobaczyć, kiedy zostaną dodane!

Krótki film z karty można znaleźć w tweecie Treyarch osadzonym poniżej.

Karta zdecydowanie wygląda na ekscytujący dodatek! Film pokazuje, że karta ma idealny rozmiar do 2v2. Niektórzy fani są trochę zawiedzeni, że nowa karta została „poddana recyklingowi” z kampanii, ale tak było zawsze w przypadku serii, więc nie powinno to być zaskoczeniem. Karta Yeast Mansion składa się z dwóch dziedzińców, a niektórzy komentatorzy do powyższego postu zauważyli, że jest ona podobna do karty Hacjendy z Call of Duty: Black Ops 4.

Oprócz nadchodzących map Miami Strike i Hefe Mansion gracze mogą spodziewać się również dodania Golova. Golova będzie mapą dla wielu drużyn i była wcześniej pokazywana w trybie breakout gry.

Podsumowując, wygląda to na niezłą ilość nowej zawartości dla graczy! Okaże się, czy te nowe karty zostaną przyjęte przez fanów gry, ale wraz z nadchodzącą aktualizacją w połowie sezonu, która pojawi się w przyszłym tygodniu, gracze będą mogli sami dokonać wyboru w najbliższej przyszłości!

Call of Duty: Black Ops Cold War jest teraz dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i PC. Możesz przeczytać wszystkie nasze poprzednie recenzje dotyczące gry dokładnie tutaj.

Co myślisz o Call of Duty: Black Ops Cold War jak dotąd? Nie możesz się doczekać mapy w grze Yeast Mansion? Dajcie nam znać w komentarzach lub podzielcie się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze @Marcdachamp mówić wszystko o grach!

READ  Komentarz tagu: Fiasko cyberpunku sprawi, że gry będą droższe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *