Connect with us

Gospodarka

Nordex angażuje się w transakcję 45 MW w Polsce

Published

on

Energia dzisiaj

Środa, 7 lipca 2021, godz.

Obraz z Shutterstock.com

Niemiecki producent Nordex poinformował, że otrzymał zamówienie na turbinę o mocy 45 MW (megawatów) do projektu w Polsce u szwedzkiego dewelopera OX2.

Nordex dostarczy 15 turbin N117/3000 do farmy wiatrowej Huszlew we wschodniopolskim województwie mazowieckim.

Umowa obejmuje 30-letnią umowę serwisową premium. Oddanie do użytku farmy wiatrowej planowane jest na 2023 rok.

Całkowita produkcja czystej energii elektrycznej wyniesie około 130 GWh (gigawatogodzin) rocznie, co odpowiada rocznemu zużyciu energii elektrycznej przez około 30 000 gospodarstw domowych, ogłosił Nordex.

WSPIERAJ BUDAPESZTOWY DZIENNIK BIZNESOWY

Produkowanie dziennikarstwa godne tego miana to kosztowny biznes. Przez 27 lat redaktorzy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starali się dostarczać Ci wiadomości biznesowe, które działają, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i prezentowane bez strachu i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoli im nadal dobrze funkcjonować bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy eksperymentują z pomysłem zaangażowania swoich kluczowych interesariuszy, czyli czytelników.

Tę możliwość pragniemy zaoferować również naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij na nasz przycisk Wesprzyj BBJ i możesz wybrać, ile i jak często wysyłać nam swoje posty.

READ  Polski 10-punktowy plan ratowania Ukrainy - POLITICO
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.