Connect with us

Gospodarka

Kennedy Executive Search wita firmę członkowską w Polsce

Published

on

Kennedy Executive Search wita firmę członkowską w Polsce

20 czerwca 2024 r. – Konsultanci ds. rekrutacji odnotowują wzrost liczby zamówień rekrutacyjnych z całego świata. Aby zaspokoić popyt, stale opracowują nowe praktyki, zatrudniają nowych rekruterów i otwierają nowe lokalizacje. Tymczasem globalne konsorcja rekrutacyjne czerpią korzyści z ożywienia w niektórych obszarach geograficznych. Kennedy Executive Search, sieć niezależnych firm zajmujących się poszukiwaniem kadry kierowniczej, niedawno rozszerzyła swoją działalność na Polskę, dodając Executive Capital Solutions jako najnowszą firmę członkowską.

„Dla partnerów międzynarodowej sieci obecność w Polsce była na pierwszym miejscu na liście życzeń jako kraju o szybko rozwijającej się i silnej gospodarce” – powiedział Kennedy. Executive Capital Solutions prowadzona jest przez Annę Woźniak i ma siedzibę w Warszawie. Firma specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej, wyższej kadry zarządzającej, ekspertów i stanowisk specjalnych w branżach: dóbr konsumpcyjnych, farmaceutycznej, produkcyjnej i nowych technologii.

„Rozwijam biznesy moich klientów, rozwijając kariery moich kandydatów, budując jednocześnie między nimi długoterminowe relacje oparte na wartościach. Łączenie ludzi o określonych talentach z firmami, które ich potrzebują, to moja życiowa pasja, podróż, w której podążam już od ponad 20 lat” – powiedziała Pani Woźniak. „Mam wyjątkową umiejętność jednoczenia ludzi i organizacji wyznających te same wartości. Dzięki temu talentowi z sukcesem zrekrutowałem ponad 500 wyjątkowych osób na stanowiska kierownicze i specjalistyczne w kilku największych polskich firmach.”

Powiązane: 12 powodów, dla których firmy zatrudniają firmy konsultingowe w zakresie zasobów ludzkich

„Łącząc swoje umiejętności z wieloletnim doświadczeniem, wypracowałam własną metodę rekrutacji, którą nazywam podejściem dopasowującym wartości” – powiedziała Pani Woźniak. „W oparciu o tę metodę w 2010 roku założyłem własną firmę Executive Capital Solutions. Stosując i stale doskonaląc tę ​​metodę, osiągamy wyjątkowy sukces w naszych projektach rekrutacyjnych. Kiedy wartości kandydata i klienta są zgodne, projekty są szybko realizowane, a kandydaci stają się lojalnymi pracownikami na długie lata. Rozumiem, że charakter mojej pracy ma ogromny wpływ na ważne zmiany w życiu moich kandydatów i losy moich klientów, zarówno indywidualnych, jak i organizacji. Dlatego do każdego projektu podchodzę z dużą pokorą i zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro jednostki.”

READ  14 najbiedniejszych krajów Europy w 2021 r.

Jak współpracować z firmą doradztwa personalnego

Na dzisiejszym dynamicznym rynku talentów współpraca z odpowiednią firmą zajmującą się wyszukiwaniem pracowników może oznaczać różnicę między zwykłym obsadzeniem stanowiska a prawdziwą zmianą krajobrazu przywództwa. Jednak skuteczność tego partnerstwa zależy nie tylko od możliwości firmy wyszukującej, ale także od zachowań i działań samych klientów, jak wynika z nowego raportu Mike’a Doonana z SPMB Executive Search. Jako partner zarządzający SPMB, jednej z najdłużej działających firm executive search w ekosystemie technologicznym, od ponad 20 lat pan Doonan widział na własne oczy, jak podejście klienta może zadecydować o powodzeniu tych kluczowych projektów. Pan Doonan przedstawia cztery zasady, które mają fundamentalne znaczenie dla budowania udanego partnerstwa z firmą executive search.


„Osobiście specjalizuję się w rekrutacjach dla takich branż jak: dobra konsumpcyjne, farmaceutyka, produkcja i nowe technologie” – powiedziała Pani Woźniak. „Jestem certyfikowanym konsultantem budowania i rozwoju kariery i stosuję Metodę Spadochron.”

Polska gospodarka

Gospodarka Polski uznawana jest za jeden z najprężniejszych krajów postkomunistycznych i jeden z najszybciej rozwijających się w UE. Dzięki silnemu rynkowi krajowemu, niskiemu zadłużeniu sektora prywatnego, elastycznej walucie i niezależności od jednego sektora eksportowego, Polska jest jedyną gospodarką europejską, która uniknęła recesji z końca pierwszej dekady XXI wieku. Polski sektor bankowy jest największy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kennedy Executive Search oferuje to, co firma nazywa „zarządzaniem talentami 360 stopni”, od wyszukiwania kadry kierowniczej po coaching onboardingowy i szereg innych usług doradztwa w zakresie talentów i przywództwa.

Powiązane: Dlaczego wybór firmy konsultingowej HR jest „kluczowy dla sukcesu” w trudnych czasach

Wkład Scotta A. Scanlona, ​​redaktora naczelnego i Dale’a M. Zupsansky’ego, redaktora naczelnego – Hunt Scanlon Media

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *