Connect with us

Gospodarka

Upadli z powodu Covida. Teraz Medicover przejmie kontrolę

Published

on

Jeden z obiektów sieci był otwarty zaledwie tydzień po otwarciu. Jak wówczas powiedział zarząd, wycofanie głównego źródła dochodów spowodowało upadłość spółki.

Jednak marka Fitness World nie zniknie z rynku. Medicover, czyli duża sieć placówek medycznych, zainwestuje w & nbspnię.

Zobacz też: Rząd ogłosi całkowite zamknięcie hoteli? „Bez pomocy państwa upadek będzie powszechny”

„Medicover Polska (…) zdecydował się zainwestować w sieć Fitness World w oparciu o strategię rozwoju oferty sprzętowej i tym samym wznowić działalność dotychczasowych oddziałów” – do rozprzestrzeniania się.

Transakcja dotyczy 19 obiektów fitness, w tym we Wrocławiu, & nbspKatowicach, Kaliszu i & nbspCzestochowej, które zdecydowano się zamknąć w listopadzie.

bDrRVKbx

Medicover oferuje abonamenty i ubezpieczenia zdrowotne, ale jest też właścicielem OK System, operatora pakietów sportowych dla pracowników. Korzystanie z oferty klubu fitness.

„Naturalnym rozwojem pakietu medycznego z szerokim dostępem do wachlarza obiektów sportowych jest własna sieć takich obiektów. Wspólnym mianownikiem jest utrzymanie zdrowego trybu życia” – głosi w komunikacji.

bDrRVKbS
READ  Polskie marzenia amerykańskie w błędzie - European Council on Foreign Relations
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *