Connect with us

Zabawa

Katarzyna Cichopek szczerze o swojej pracy w „M jak miłość”. Traktat zabrania jej zrobienia ważnej rzeczy. Raz go złamała i pożałowała

Published

on

Kilka tygodni wcześniej ”lubię miłość“obchodziła 20. rocznica premiery seria. 4 listopada 2000 roku publiczność po raz pierwszy spotkała się z klanem Mostowiaków i ich przyjaciółmi. Jedną z nich była Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) który miał do czynienia z Piotrkiem (Marcin Mroczek) i do dziś jest jedną z głównych postaci w produkcji binarnej. Aktor ceni sobie pracę na planie serialu, bo to dzięki niemu zyskał popularność i „Tańcz z gwiazdami“, w którym znalazła miłość i została prezenterką. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała coś o swoim kontrakcie z produkcją” M jak miłość “. Musiała się na wiele zgodzić.

“Lubię miłość”. Gwiazda wraca do serialu po długiej przerwie. Będzie zdezorientowany na samym początku

Obejrzyj wideo
Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z „M jak Miłość”.

Katarzyna Cichopek na kontrakcie z “M jak miłość”. Praca nie pozwala jej na eksperymentowanie z obrazem

Osoby publiczne uwielbiają metamorfozy. Najczęstsze zmiany zachodzą w głowach kobiet, którymi każda z nich chętnie udostępnia w mediach społecznościowych. Niestety Katarzyna Cichopek jest jedną z tych osób, dla których kontrakt z produkcją „M jak miłość” zabrania nadmiernego pogorszenia obrazu.

Moja praca nie pozwala mi na dokonywanie metamorfoz. To ja odpowiadam za ciągłość swojej postaci z M jak Miłość, dlatego wszelkie zmiany, w tym dotyczące długości włosów, nie mówiąc o kolorze, muszą być wcześniej zgłaszane i konsultowane. Muszą być uwzględnione w scenariuszu i cyklu produkcyjnym. Zrobić to dobrze, aby niektóre wyróżniające się sceny nie były kontynuowane.

Aktorka kiedyś zerwała podpisany kontrakt i bardzo tego żałowała.

To skomplikowany proces. Zrobiłam to raz i obciąłam włosy bardzo, bardzo krótko. Widziałem, jak skomplikowany jest ten proces przy tworzeniu serii, więc tak naprawdę nie eksperymentuję.

Joanna KoroniewskaKoroniewska odpowiada na pytania fanów. Wracasz do “M jak miłość”?

Bawię się inną formą stylizacji. Ubrania, makijaż, paznokcie. Choć czasem zdarza się też, że na paznokciach mam zdjęcia zrobione ponad miesiąc w taki sposób, że trudno byłoby mi przemalować kolor na planie, aby pasował do wcześniej nagranej sceny, zawsze używam bardzo naturalnych paznokci żeby nie mieć problemu – dodała.

Pamiętajcie, jak wyglądał Cichopek w krótszych okresach jej włosy?

READ  Iza Janachowska opublikowała poruszający wpis: Przerażające jest, w jakim kraju mieszkamy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *