Connect with us

Zabawa

Focus Features Prawa do torby dla „Silent Twins” Letitii Wright

Published

on

Focus Features nabył wraz z Silent Twins światowe prawa do Letitii Wright i Tamary Lawrence.

Film, będący anglojęzycznym debiutem polskiej reżyserki Agnieszki Smoczyńskiej, oparty jest na powieści pod tym samym tytułem autorstwa autorki Marjorie Wallace, zgodnie z wypowiedzią Focus Features.

Studio będzie dystrybuować film w Stanach Zjednoczonych, a Universal Pictures zajmie się dystrybucją międzynarodową.

Akcja rozgrywa się w latach 70. i 80. XX wieku i opowiada o June i Jennifer Gibbons (granych przez Wrighta i Lawrance), bliźniaczkami z jedynej czarnej rodziny w małym miasteczku w Walii. „ Para czuje się odizolowana od tej niepożądanej społeczności, zwraca się do siebie i odmawia komunikowania się z nikim poza sobą. Wycofuje się w swój własny fantastyczny świat artystycznych inspiracji i młodzieńczych pragnień. „Po wandalizmie zainspirowanym przez amerykańskiego chłopca, którego oboje idolizują, dziewczęta, teraz nastolatki, zostają bezceremonialnie skazane na Broadmoor, notoryczny szpital psychiatryczny, gdzie mogą zdecydować się na separację i przeżycie lub wspólne życie umrzeć” – przeczytał oficer linia.

Andrea Seigel napisał scenariusz do filmu, który został niedawno nakręcony w Polsce.

„ Aga to oszałamiająca wizualnie i fantastycznie wrażliwa twórczyni filmowa, która traktuje bliźniaki oceniane tak surowo, jak zwykłe dziewczyny z niezwykłymi fantazjami. Stworzyła dla swoich gwiazd świetlisty, magiczny świat, w którym zgłębiają tematy miłości, tęsknoty, tożsamości i tego, co naprawdę oznacza mieć „drugą połowę”. – powiedziała Kiska Higgs, prezes ds. Produkcji i zakupów Focus Features.

Wright był także współproducentem filmu z Klaudią Śmieja-Rostworowską, Ewą Puszczyńską, Benem Pugh, Joshuą Horsfieldem, Anitą Gou i Alicią van Couvering.

(Ta historia nie została zredagowana przez personel Devdiscourse i jest automatycznie generowana na podstawie syndykowanego kanału).

READ  Dziś w historii - troyrecord
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.