Connect with us

technologia

GamesIndustry.biz: Operacje poziomu 5 w Ameryce Północnej są prawie zamknięte

Published

on

Level-5 International America, siedziba główna firmy Ni no Kuni i Zegar yo-kai Poziom dewelopera 5, po a Raport GamesIndustry.biz.

Powołując się na „kilka źródeł zaznajomionych z tą sprawą”, raport twierdzi, że jedno i drugie Poziom 5 Międzynarodowa Ameryka i biuro typu spin-out Poziom 5 Abby Działalność zakończyła się w połowie 2019 roku, w tym zwolniono większość pracowników w obu biurach. Źródła szacują, że z obu firm zwolniono około 10 pracowników.

Według źródeł pracownicy otrzymali „wszelkie oznaki”, że działalność w Ameryce Północnej zostanie zamknięta, a jeden lub dwóch pracowników pozostało kilka miesięcy na wykonanie niezbędnych operacji.

Yukari Hayakawa, dyrektor operacyjny Abby na poziomie 5, opuścił firmę na początku 2020 roku, chociaż LinkedIn stwierdził inaczej.

W lipcu 2019r GamesIndustry.biz poinformował, że Level-5 International America zwolnił dwóch pracowników i przeniósł trzeciego do innej roli po zamknięciu działu projektowania gier. Poziom 5 potwierdził wówczas zwolnienia, ale powiedział, że nie jest to poważna reorganizacja.

Jeśli chodzi o przyszłość wydań poziomu 5 w Ameryce Północnej, źródło podało, że obecnie nie ma konkretnych planów wydania dodatkowych gier poziomu 5 poza Japonią.

Poziom 5 ogłosił zachodnia publikacja dla Zegar yo-kai 4 w lipcu 2019 r., ale nie udostępnił żadnych aktualizacji poza pierwotnym ogłoszeniem. Zachodnie wydanie nadchodzącego Inazuma Elf Tytuł, Inazuma Eleven: Wielka ulica bohaterów, był także ogłosił przed wieloma opóźnieniami gry i zmianami nazw w Japonii.

Najnowszym zachodnim wydaniem firmy było Snack World: The Dungeon Crawl – Gold na Switch w lutym 2020 r., pierwotnie wprowadzony w Japonii w kwietniu 2018 r.

Level-5 International America, Level-5 Abby i Level-5 Japan nie odpowiedzieli na prośbę GamesIndustry.biz o komentarz.

READ  Wydarzenie prezentacyjne PS5: 400 $, premiera 12 listopada, Spider-Man: Miles Morales, kolekcja PS Plus
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *