Connect with us

technologia

Oferty Prime Day w Australii: 200 USD taniej na słuchawki Bose z redukcją szumów, AirPods w sprzedaży!

Published

on

Teraz jest tak dobry jak każdy inny czas, aby go podnieść.

Chris Monroe / CNET

Ta historia jest częścią Amazon Prime Day, Przewodnik CNET zawierający wszystko, co musisz wiedzieć i jak upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Prime Dayjest na żywo! Tym razem Australijczycy mają przewagę! Australijczycy mają dodatkowy czas na okazje. Prime Day już się rozpoczął tutaj w Australii, ale czas pacyficzny kończy się pod koniec 14 października, więc wszyscy mamy jeszcze kilka godzin na zakupy.

Zebraliśmy niektóre z najlepszych ofert.

Kilka porad

  • Niektóre oferty są już dostępne, na przykład ta ograniczona czasowo, a Czteromiesięczna subskrypcja Amazon Music za jednego dolara.
  • Mnóstwo stosów urządzeń Amazon są teraz bardzo w sprzedaży.
  • Poniższe oferty są specyficzne dla Amazon Australia i będą aktualizowane, gdy znajdziemy więcej. Nie powinno to jednak powstrzymywać Cię przed wymeldowaniem niektóre oferty w Amazon US. Ale przed wielkim dniem, oto kilka ofert, o których wiemy, że pojawią się na australijskiej stronie internetowej.
  • Bądź na bieżąco, będziemy aktualizować nowe oferty, gdy tylko się pojawią.

Sarah Tew / CNET

Słuchawki z redukcją szumów Bose to absolutny złoty standard. Więc jeśli czekałeś, aż te trafią do sprzedaży teraz, nadszedł czas! Iść Iść Iść Oszczędzasz 200 $. Nierealny.

Juan Garzon / CNET

10% nie wydaje się dużym rabatem, ale produkty Apple rzadko otrzymują rabaty. Więc jeśli szukałeś pary słuchawek AirPod, teraz może być czas, aby coś przekąsić.

Amazonka

Cóż, to dość absurdalna cena za Echo Dot. Po prostu kup, wrzuć do łazienki czy coś. by cię zabawić.

Amazonka

Możesz kupić Kindle Paperwhite za jedyne 150 USD. To najcieńsza i najlżejsza jak dotąd wersja. Książki też są dobre. Wielki fan.

Neewer

Jeśli chcesz odświeżyć swoje TikToki, możesz również przenieść je na wyższy poziom za pomocą światła pierścieniowego.

Chris Monroe / CNET

Uwielbiamy Echo Show 8. W rzeczywistości nasza ocena dla urządzenia Nazwaliśmy go „Najlepszym inteligentnym wyświetlaczem Amazon, okres”.

To niesamowita cena za bardzo fajne urządzenie. Wskocz na to.

Amazonka

Niezłe, małe combo, które oszczędza 49 $. Trudno dyskutować.

Amazonka

Kindle Unlimited jest trochę jak Netflix książek. Jeśli jesteś świetnym czytelnikiem, to fantastyczny biznes. Ta oferta jest bezpłatna przez trzy miesiące, a następnie kosztuje 13,99 USD miesięcznie. Zdecydowanie warto spróbować.

Jeśli nie lubisz czytania, wypróbuj Audible. Od dawna myślałem o wejściu w audiobooki, zwłaszcza teraz Podcasty to wielka sprawa. To świetna okazja, aby wypróbować Audible przez 3 miesiące.

Amazonka

Jeśli chcesz ustawić przyzwoity system bezpieczeństwa w domu, Ring Stick Up Cam Elite to świetne miejsce na rozpoczęcie. Zwłaszcza w tej cenie.

READ  Nowy laptop Spectre x360 14 od HP ma proporcje 3: 2 i port Thunderbolt 4 w rogu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *