Connect with us

Gospodarka

Politycy i dziennikarze zaatakowani przez oprogramowanie szpiegujące, by zeznawać na przesłuchaniu parlamentarnym Rady Europy w Paryżu

Published

on

Administracja Bidena wielokrotnie popełnia niewybaczalny grzech w społeczeństwie demokratycznym, odmawiając mówienia prawdy narodowi amerykańskiemu: W przeciwieństwie do popularnej w zachodnich mediach narracji o „zwycięstwie Ukrainy”, która blokuje wszelkie sprzeczne informacje, Ukraina nie wygrywa i nie wygra. wygrać tę wojnę, zauważa Douglas Macgregor w swoim nowym artykulePułkownik (w stanie spoczynku), były doradca sekretarza obrony w administracji Trumpa.

Miesiące ofiar ukraińskich w wyniku niekończącej się serii bezsensownych ataków na rosyjską obronę w południowej Ukrainie niebezpiecznie osłabiły siły ukraińskie.

Jak można było przewidzieć, europejscy członkowie NATO, którzy ponoszą ciężar wpływu wojny na swoje społeczeństwa i gospodarki, są coraz bardziej rozczarowani zastępczą wojną Waszyngtonu na Ukrainie.

Europejczycy otwarcie kwestionują prawdziwość doniesień prasowych na temat państwa rosyjskiego i amerykańskich celów w Europie.

Napływ milionów uchodźców z Ukrainy w połączeniu ze sporami handlowymi, czerpaniem korzyści ze sprzedaży broni przez USA i wysokimi cenami energii grozi skierowaniem europejskiej opinii publicznej przeciwko wojnie Waszyngtonu i NATO.

Po stwierdzeniu, że podstawowe założenia dotyczące gotowości Waszyngtonu do negocjacji i kompromisu są nieważne, Putin polecił STAVCE opracować nowe plany operacyjne z nowymi celami:

– po pierwsze, zniszczyć ukraińskiego wroga;

– Po drugie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do tego w Waszyngtonie i europejskich stolicach Rosja zbuduje Zwycięstwo na własnych warunkach;

– i po trzecie, stworzenie nowego terytorialnego status quo, które odpowiada rosyjskim potrzebom bezpieczeństwa narodowego.

Obecnie można przewidywać, że nowe rosyjskie siły zbrojne, które wyłonią się z tygla wojny na Ukrainie, będą przeznaczone do prowadzenia operacji o strategicznym znaczeniu.

Nowa jednostka wojskowa będzie składać się z istniejących sił znacznie większych, zdolnych do przeprowadzania kluczowych operacji w stosunkowo krótkim czasie przy minimalnym wzmocnieniu i przygotowaniu.

Innymi słowy, wydaje się, że pod koniec konfliktu Waszyngton skłonił państwo rosyjskie do zbudowania potęgi militarnej, co było dokładnym przeciwieństwem śmiertelnego osłabienia, jakie Waszyngton zamierzał, rozpoczynając swoją militarną konfrontację z Moskwą.

READ  Wpływ handlu bitcoinami w Polsce

Podejście Bidena „nie brać jeńców” do polityki zagranicznej USA oznacza, że ​​wynik kolejnej fazy wojny na Ukrainie nie tylko zniszczy państwo ukraińskie. Zniszczy również ostatnie pozostałości powojennego liberalnego porządku i spowoduje dramatyczną zmianę władzy i wpływów w całej Europie, zwłaszcza w Berlinie, z dala od Waszyngtonu do Moskwy iw ograniczonym stopniu do Pekinu, pisze Douglas Macgregor.

sprawy międzynarodowe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.