Connect with us

technologia

Fortnite planuje wyłączyć elementy kosmetyczne z blokadą wiekową i ogłasza datę wydania aktualizacji v28.00

Published

on

Fortnite planuje wyłączyć elementy kosmetyczne z blokadą wiekową i ogłasza datę wydania aktualizacji v28.00

Fortnite znosi kontrowersyjne ograniczenia wiekowe dotyczące kosmetyków, które fani skrytykowali jako jedną z „najgorszych aktualizacji gry”. W wiadomości na ten temat strona internetowa, twórcy Fortnite ogłosili, że zamiast długoterminowej poprawki elementy kosmetyczne zostaną wyłączone. Pełny komunikat znajduje się poniżej.

Bramkowanie kosmetyczne zostanie wyłączone w przypadku większości przedmiotów kosmetycznych Fortnite, dopóki nie znajdziemy długoterminowego rozwiązania. Ta zmiana zacznie być wdrażana wraz z aktualizacją 28.00 3 grudnia 2023 r.

Konserwatywnie ocenialiśmy kosmetyki i ich potencjalny wpływ na ocenę wyspy. Teraz ponownie oceniamy wszystkie kosmetyki.

Niewielką liczbą istniejących przedmiotów kosmetycznych i mniej niż dziesięć strojów można grać tylko na wyspach z oceną T (lub odpowiednikiem regionalnym) ze względu na ich oczywiste elementy strachu lub przemocy.

Przez ostatnie kilka dni ciężko pracowaliśmy nad komentarzami i nadal będziemy pracować, aby wszystko było jak należy.

Ogłoszenie zostało pozytywnie przyjęte w społeczności Fortnite po ostrych protestach związanych z ograniczeniami wiekowymi, w wyniku których każdemu przedmiotowi kosmetycznemu nadano klasyfikację wiekową zgodną tylko z niektórymi wyspami. Epic Games twierdziło, że posunięcie to miało „pomóc rodzicom i graczom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących gier w tysiącach gier i innych doświadczeniach w Fortnite”.

Epic Games będzie nadal badać możliwość wprowadzenia w przyszłości ograniczeń kosmetycznych. Nie jest jasne, które skórki będą nadal dotknięte, chociaż niektórzy fani wskazywali na skórkę Xenomorph jako dużą możliwość. Innym kandydatem jest odcięta głowa Nieśmiertelnego, która niedawno została ujawniona w przecieku.

READ  Huawei dostarczy technologię dla jednej z największych elektrowni OZE w Europie Środkowo-Wschodniej

Fortnite przeżywa renesans dzięki wydaniu Fortnite OG, które było najważniejszym dniem w historii Battle Royale firmy Epic. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem po Fortnite OG i nie tylko.

Kat Bailey jest dyrektorką wiadomości IGN i współgospodarzem Nintendo Voice Chat. Czy masz wskazówkę? Wyślij jej wiadomość prywatną na adres @the_katbot.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *