Connect with us

technologia

Far Cry 6 dodaje zwrotnicę Stranger Things i możesz zagrać w ogromną grę z otwartym światem ZA DARMO | Gry | rozrywka

Published

on

Ogromna strzelanka Far Cry 6 z otwartym światem będzie dostępna za darmo przez kilka następnych dni. Ogromną strzelankę FPS firmy Ubisoft można pobrać i grać za darmo na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Bezpłatny okres próbny trwa od teraz do wieczora 27 marca. Jeśli jesteś fanem Stranger Things, jest to dodatkowa zachęta, ponieważ możesz wypróbować nową misję crossover zatytułowaną The Vanishing.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do zawartości Stranger Things, po prostu ukończ misję samouczka w Isla Santuario i odblokuj jeden z obozów partyzanckich.

„Gdy dotrzesz do obozu partyzanckiego, otrzymasz telefon od Juana i pojawi się tytuł misji „ZNIKNIĘCIE”. Dostęp do misji można również uzyskać poprzez DZIENNIK > HISTORIE YARANA” — wyjaśnia Ubisoft.

„W „The Vanishing” wchodzisz do pokręconej wersji Yara, inspirowanej Upside-Down, w której Yarans znika i nikt nie jest bezpieczny – nawet chorizo.

„Twoim zadaniem jest odszukanie psiego przyjaciela Libertada i dowiedzenie się, co stało się z zaginionym Yaransem”.

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że chociaż użytkownicy Xbox muszą subskrybować Gold, nie ma żadnych dodatkowych wymagań, aby uzyskać dostęp do darmowej wersji próbnej na PlayStation.

Możesz także grać w trybie współpracy dla dwóch graczy, ze znajomym lub za pośrednictwem publicznego systemu dobierania graczy.

„Do trybu współpracy dla 2 graczy można uzyskać dostęp w dowolnym momencie gry. Możesz grać ze znajomym lub skorzystać z publicznego dobierania graczy.

„Jeśli zostaniesz zaproszony do dołączenia do sesji współpracy istniejącego gracza, możesz pominąć odblokowanie obozu partyzanckiego, akceptując jego zaproszenie po samouczku”.

Akcja Far Cry 6 toczy się na tropikalnej wyspie rządzonej przez krwawego dyktatora.

„Witamy w Yara, tropikalnym raju zamrożonym w czasie. Jako dyktator Yary, Antón Castillo jest zdeterminowany, by użyć wszelkich środków niezbędnych do przywrócenia swojemu narodowi jego dawnej świetności, a jego syn Diego podąża jego krwawymi śladami.

READ  Neptunia: Sisters VS Sisters wystartuje na zachodzie 24 stycznia 2023 r.

„Twoje opresyjne rządy wywołały rewolucję”.

Far Cry 6 zawiera również intrygującą przepustkę sezonową zawierającą kultowych wrogów z poprzednich gier z serii.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.