Connect with us

technologia

Duży ekran i najlepsza żywotność baterii iPhone’a

Published

on

Odtwarzanie wideo na iPhonie 14 Plus.

Sofia Pitt

testowałem JabłkoNowy iPhone 14 Plus za 899 USD będzie dostępny w sprzedaży przez kilka dni w piątek. Ma największy ekran, jaki można uzyskać na iPhonie bez wydawania 1099 USD za model Pro, i najlepszą żywotność baterii w historii iPhone’a.

iPhone 14 Plus jest świetny dla osób, które chcą po prostu większego ekranu i nie mają nic przeciwko przegapieniu nowych funkcji Pro i Pro Max, takich jak B. Dynamiczna wyspa i zawsze włączony wyświetlacz.

Ale wydaje się, że większość kupujących do tej pory gromadziła się w modelach Pro na zwykłym iPhone’ie 14.

Analitycy Bank of America wydali rzadkie obniżenie ratingu na akcje Apple w zeszłym tygodniu, obniżając docelową cenę na „słabszy popyt konsumencki” i potencjał powolnego cyklu iPhone’a, ponieważ konsumenci wstrzymują się z wydatkami. Bank wskazał, że chociaż do tej pory istniała silniejsza mieszanka zakupów modeli Pro, nie zrekompensuje to spadku sprzedaży i zysków, jeśli Apple będzie sprzedawać mniej jednostek.

iPhone 14Plus.

Sofia Pitt

A analitycy z JPMorgan powiedzieli w notatce z 3 października porównującej czas dostawy różnych modeli iPhone’a, że ​​klienci zwracający uwagę na budżet częściej wybierają iPhone’a 13 zamiast droższego iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus.

Ale nie skreślaj iPhone’a 14 Plus na straty. To dobra opcja dla osób, które po prostu chcą mieć duży ekran i nie chcą wydawać 200 dolarów więcej na iPhone’a 14 Pro Max. I ma świetną żywotność baterii i ulepszone aparaty w lekkiej obudowie.

Oto, co musisz wiedzieć o iPhonie 14 Plus.

iPhone 14 Plus: co jest dobre

Firma Apple zaprezentowała cztery nowe iPhone’y, trzy nowe zegarki Apple i zaktualizowane słuchawki AirPods Pro podczas środowej konferencji prasowej w Cupertino w Kalifornii, Stany Zjednoczone, 7 września 2022 r.

Tayfun Coskun | Agencja Anadolu | Obrazy Getty

Najważniejszym elementem jest duży ekran. A jeśli jesteś podobny do mnie, pokochasz większy wyświetlacz w kieszeni do czytania, oglądania filmów, grania i nie tylko. W przeciwnym razie jest to ten sam ekran, co zwykły iPhone 14. Zauważyłem, że czerń jest ładna i głęboka, a kolory wyskakują podczas strumieniowania filmów na YouTube.

Możesz zobaczyć więcej na jednej stronie m.in. B. na odwiedzanej witrynie lub zapisz więcej aplikacji na swojej stronie głównej. Pomaga to, jeśli chcesz zobaczyć więcej, jednocześnie zwiększając rozmiar tekstu, co może się przydać osobom, które wolą lub potrzebują większego tekstu.

iPhone 14Plus.

Sofia Pitt

iPhone 14 Plus jest tylko o 0,11 uncji lżejszy niż iPhone 14 Pro Max, który ma ten sam rozmiar ekranu, ale różnica była wyraźna, gdy go nosiłem.

iPhone 14 Plus jest o 1,31 uncji lżejszy niż iPhone 14 Pro Max, a różnica była wyraźna, gdy go nosiłem.

Apple twierdzi, że iPhone 14 Plus ma „najlepszą żywotność baterii w iPhone’ie”, która opiera się tylko na ogólnym użytkowaniu w ciągu dnia. Żywotność baterii w moich testach była świetna. Byłem w stanie przesyłać strumieniowo filmy z YouTube przez ponad 19 godzin przed śmiercią telefonu, zgodnie z twierdzeniem Apple dotyczącym 20 godzin odtwarzania strumieniowego wideo. Apple obiecuje również do 100 godzin odtwarzania dźwięku, dłużej niż jakikolwiek inny iPhone.

Kamery też są solidne. Chociaż nie masz teleobiektywu ani naprawdę ostrych aparatów głównych, które można znaleźć w modelach iPhone’a 14 Pro, otrzymujesz ulepszony 12-megapikselowy aparat główny, który robił dobre zdjęcia, w tym wyraźniejsze i jaśniejsze zdjęcia w nocy, jeśli są nie było wielu świateł.

Zdjęcie iPhone’a 14 Plus w trybie nocnym.

Sofia Pitt

Jest też nowy przedni aparat z autofokusem do selfie. Oznacza to, że Twoje selfie będą wyglądać ostrzej i bardziej skoncentrowane niż na iPhonie 13.

Selfie iPhone’a 14 Plus.

Sofia Pitt

iPhone 14Plus.

Sofia Pitt

iPhone 14 Plus: co jest złego

Pomimo swojego rozmiaru, iPhone 14 Plus jest stosunkowo niewielką aktualizacją w stosunku do zeszłorocznego iPhone’a 13. Zobaczysz więcej aktualizacji z modeli Pro. Te telefony mają zawsze włączone wyświetlacze, które mogą wyświetlać powiadomienia, nawet gdy telefon jest w stanie bezczynności, oraz funkcję Dynamic Island, która lepiej wykorzystuje wycięcie w górnej części ekranu. Na przykład Dynamic Island może wyświetlać takie rzeczy, jak okładki albumów z odtwarzaną muzyką, a wkrótce zaoferuje inne funkcje, takie jak wyniki sportowe na żywo, u góry ekranu.

Ekran główny iPhone’a 14 Plus.

Sofia Pitt

Jeśli szukasz uaktualnienia aparatu, zauważysz różnicę, jeśli przeprowadzasz aktualizację z iPhone’a 12, ale trudno zauważyć znaczącą różnicę, jeśli przechodzisz z 13 na 14 Plus, poza autofokusem na przednie aparat do selfie

iPhone 14 Plus wykorzystuje ten sam układ A15, co iPhone 13, ale z dodatkowym rdzeniem przetwarzania grafiki dla lepszej wydajności w grach. Grając w grę Diablo: Immortal, nie zauważyłem żadnej różnicy na żadnym telefonie.

Jestem rozczarowany, że wszystkie iPhone’y 14 nadal mają złącze Lightning zamiast USB-C. Nie spodziewałem się, że Apple się zmieni, ale naprawdę przydatne byłoby noszenie tej samej ładowarki USB-C, której używam do zasilania MacBooka i iPada.

iPhone 14Plus.

Sofia Pitt

czy powinieneś to kupić?

iPhone 14 Plus to świetny zakup dla osób, które chcą po prostu iPhone’a z większym ekranem i nie chcą ani nie potrzebują funkcji modeli Pro. Przy 899 USD jest to warte 100 USD premii w stosunku do standardowego iPhone’a 14 za większy wyświetlacz i lepszą żywotność baterii. Ale prawdopodobnie nie musisz w tym celu uaktualniać iPhone’a 13.

READ  Prezes Epic Games ostrzega, że ​​zakaz Apple'a może być „wyrokiem śmierci” dla jego firmy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.