Connect with us

technologia

Nowa gra Need for Speed ​​wygląda jak Anime AF

Published

on

Wyciekły obraz promocyjny Need for Speed ​​​​Unbound przedstawia mężczyznę w stylowym stroju przed bogato udekorowanym pojazdem.

obrazek: EA / Kryterium / Kotaku

Fani serii wyścigów Electronic Arts Potrzebujesz prędkości Być może nie będziesz musiał długo czekać na następną grę, ponieważ nowe ujawnione zdjęcia pokazują, że nadchodząca gra trafia do Internetu i wszyscy widzicie, że wygląda jak Anime AF.

Dziś członkowie r/NeedForSpeed subreddit odkrył wyciekające obrazy nowicjusza Need for Speed ​​​​Unbound na japońskiej stronie dealera Neowing. Według tłumaczenia Google wykazu gry Neowing, NfS Bez ograniczeń będzie można grać tylko na konsolach nowej generacji, a konkretnie na PlayStation 5. Obrazy Neowing są małe, ale fani od tego czasu znaleźli większe wersje, które możesz zobaczyć tutaj.

NfS Bez ograniczeń jest nadal rozwijany przez Criterion Games. Już w 2019 roku brytyjski producent gier wideo, słynący z doskonałych kierowców wyścigowych, napisał w poście na blogu że zwróci się w kierunku rozwoju następnego NfS gra po edycji Need for Speed ​​​​​​Heat. Można śmiało powiedzieć, że gra jest NfS Bez ograniczeń.

Oprócz ciepłodeweloperzy powracają, nowy NfS nosi również świeżą, nową powłokę z cel-shading i postaci z anime 3D, w przeciwieństwie do tradycyjnie zachodniego wyglądu poprzednich gier. Oficjalny NfS Konto na Twitterze właśnie zakończyło trwającą rok suszę po wpisie drażnij tego! NfS Nadchodzi prezentacja wideo z 2022 r. Jutro rano, 6 października, prawdopodobnie zobaczymy grę w akcji za niespełna 17 godzin.

Kotaku reached out to EA for comment.

Read More: Potrzebujesz prędkości Seria powraca do Criterion, gdy EA zmienia przeznaczenie Ghost Games Studio

Po przeczytaniu reszty witryny sklepowej przetłumaczonej przez Google widać to NfS Bez ograniczeń będzie zapożyczać dużo ze sztuki graffiti i estetyki hip-hopowej z projektami samochodów i muzyką, z raperem (i tatusiem dziecka Rihanny) A$AP Rocky współpracującym z francuskim producentem przy ścieżce dźwiękowej Brodinski. rozgrywki-techniczne, NfS Bez ograniczeń będą organizować spotkania, podczas których możesz pochwalić się sprzętem, który możesz dostosować do swoich potrzeb, co zawsze jest zabawne.

Chociaż przecieki nowego NfS służył jako liberalny tryskać WD-40 w reflektorach jego fanów, wirtualny motorhead szybko przypomniał innym graczom Nie daj się skusić i zamów w przedsprzedaży NfS Bez ograniczeń. Dobra rada w sumie.

Kontynuuj czytanie: Przestań zamawiać gry wideo w przedsprzedaży

Ostatnio dostaliśmy nowy NfS Gra była daleko wstecz w dniach sprzed 2019 roku z Potrzebujesz prędkości ciepła, która przeszła do historii jako pierwsza gra EA z cross-play. W naszej relacji z gry powiedzieliśmy Potrzebujesz prędkości ciepła duży wywołany Grand Theft Auto Vice City wibracje ze stylowymi pejzażami miejskimi i pochwalił go za funkcję cross-play, pozwalającą graczom na PlayStation 4, Xbox One i PC dzielić tę samą zabawę.

READ  Call of Duty: Modern Warfare II wykorzysta kontrowersyjny system SMS Protect Blizzarda
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.