Connect with us

Sport

Noah Huda zdobywa dwa gole, by poprowadzić Polskę obok Hubbarda do tytułu konferencji | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Staff Photo / Brian Yauger Polska junior Matthew Matiste (13) próbuje przejąć kontrolę nad piłką we wtorek wieczorem, gdy do gry wbiega Brayden Murray (14) z Hubbarda.

POLSKA – Dwa gole Noego Hudy sprawiły, że Bulldogs wyprzedzili ligowego rywala Hubbarda i pomogli im zdobyć trzeci z rzędu tytuł mistrzowski, wygrywając 2:1 z Orłami.

– Wiedzieliśmy, że Hubbard wejdzie i zagra naprawdę, bardzo ciężko – powiedział trener reprezentacji Polski Brian Garcar. „Pierwszy raz, kiedy z nimi graliśmy, był to świetny mecz i ostatecznie wygraliśmy 2-1 po późnej bramce. Więc przez cały weekend rozmawialiśmy o tym, co musimy zrobić, aby przygotować się do tego meczu, a nasi chłopcy zrobili wystarczająco dużo. Niekoniecznie uważam, że graliśmy perfekcyjnie, ale zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby wygrać.

Huda umieścił Bulldogs w tabeli wyników mniej więcej w połowie pierwszej połowy i zrobił to ponownie na początku drugiej po kilku bliskich okazjach.

Jako lider Polski w tym roku, Huda ma cel na plecach. Mając to na uwadze, po trudnym początku roku czuje, że w końcu składają wszystko na czas przed sezonem.

„Mieliśmy trudny początek sezonu” – powiedział Huda. Byliśmy 1-2-1, graliśmy ostro wszystkie cztery mecze i znów byliśmy trochę sfrustrowani, ale (wiodąca grupa) wiedzieliśmy jako kapitanowie w drużynie, wiedzieliśmy, że powinniśmy wziąć odpowiedzialność i zrobić wszystko, aby kontrolować zespół, aby wszyscy skupieni i uspokojeni. Teraz mamy dobrą passę 11 meczów i wyglądamy świetnie.

To pierwsze pełne mistrzostwa Northeast 8 dla Polski od 2020 roku. W zeszłym sezonie podzielili ten tytuł z South Range.

„Czuję się naprawdę dobrze” – powiedział Garcar. „To był cel, który mieliśmy na początku sezonu. Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe. Na naszej konferencji jest wiele dobrych zespołów. Musisz być gotowy do gry każdego dnia, zwłaszcza gdy grasz z tymi drużynami po raz drugi.

READ  Jak obstawiać baseball: 6 łatwych, dochodowych wskazówek

„Nasi chłopcy grali lepiej w ciągu ostatnich kilku tygodni i rozegraliśmy niektóre z naszych lepszych gier w tych drugich próbach z tymi zespołami. Jestem dumny z chłopców. Jestem dumny z tego, jak walczyli i zasłużyli na to, zasłużyli na to.

Z trzech porażek Hubbarda w tym sezonie dwie pochodziły z Polski. Howland był trzeci. Orły (10-3-1) mają przed sobą trzy mecze, goszczą Lakeview, a następnie udają się do Orange i Niles, aby zakończyć rok.

Spodziewaj się, że Hubbard poprawi posiadanie piłki w ostatnich trzech meczach tego sezonu zasadniczego, przygotowując się do post-sezonu.

„Musimy po prostu nad tym pracować, gdy mamy posiadanie, utrzymując posiadanie, a nie tylko odwracając je i dając im szansę na kontratak” – powiedział trener Hubbarda, Cory Reinard. „Myślę, że to nasza największa rzecz. Jesteśmy bardzo dobrzy w posiadaniu. Po prostu w momentach większej presji, lub jak w Polsce, robią świetną robotę siedząc i dając nam piłkę, co powoduje, że się odwracamy. W takich chwilach musimy utrzymać posiadanie, abyśmy mogli je utrzymać i spróbować rozbić rzeczy.

Bulldogs zamykają sezon zasadniczy dwoma kolejnymi meczami ligowymi. W tym sezonie mają szansę na idealne 12:0 w ligowej rozgrywce. Polska gości Nilesa na wieczór seniorów w czwartek, a następnie gości Lakeview w finale sezonu w następną środę.

Polska może być zadowolona z tytułu ligowego, ale jeszcze tego nie zrobiła. Mają nadzieję, że wyzdrowieją na czas i po prostu posprzątają.

„Mamy kilku facetów, którzy wciąż zmagają się z kilkoma kontuzjami tu i tam, więc chcemy spróbować wyzdrowieć” – powiedział Garcar. „Spróbuj utrzymać nasze szlify, posprzątaj niektóre podania, postaraj się pozostać w formie i zachować tę formę gry. Oczywiście chcemy dalej strzelać gole. To jedna z rzeczy, które robimy dobrze, ale też trzymamy się mocno w defensywie. Jest wiele rzeczy, nad którymi musimy pracować i próbować optymalizować i ulepszać. Ale to są dwie duże, dobre gry, abyśmy mogli dowiedzieć się, co musimy zrobić, aby stać się lepszym w turnieju.

READ  Wyłączyć dzwięk! | Wiadomości, sport, praca

Siew poza sezonem odbywa się w ten weekend.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.