Connect with us

technologia

Bethesda Softworks i Tango Gameworks ogłaszają rytmiczną grę akcji Hi-Fi RUSH na Xbox Series, PC; Już dostępny

Published

on

redaktor Softworks Bethesdy i deweloperzy Gry Tango mieć ogłoszony rytm gra akcji Hi-Fi RUSH Za Seria Xbox oraz komputer osobisty (parowy, Epicki sklep z grami, Sklep Microsoftu). Jest już dostępny za 29,99 USD i więcej Xbox przepustka do gry.

Uzyskaj szczegółowe informacje poniżej.

powyżej

Hi-Fi RUSH to rytmiczna gra akcji dla jednego gracza stworzona przez wielokrotnie nagradzane studio Tango Gameworks Ghostwire: Tokio oraz Zło wewnątrz. W HiFi RUSH, cały świat porusza się w rytmie. Wszystko, od kołyszących się otaczających drzew po każde trafienie podczas walki, jest automatycznie synchronizowane z muzyką gry z wyjątkowymi animacjami.

Gracz wciela się w Chaia, wolnego ducha obiboka z aspiracjami gwiazdy rocka. Podczas procedury technologicznej mającej na celu uzyskanie ramienia robota, znajduje nieoczekiwany „bonus”, gdy jego odtwarzacz muzyczny zostaje połączony z jego jednostką napędową. Jakby tego było mało, firma stojąca za eksperymentem określa go jako „wadę” i czyni celem dezaktywacji. Mając za sobą oddział korporacyjnych władców i armię robotów, Chai musi bronić się poprzez rytmiczną walkę i pomoc grupy sojuszników, aby pokonać bezwzględnych dyrektorów firmy i uciec.

Kluczowe cechy

 • Rozgrywka, która jest zawsze zsynchronizowana – Każdy element świata Hi-Fi RUSH synchronizuje się ze ścieżką dźwiękową gry. Sekwencje bitew idealnie współgrają z rytmem muzyki, pozwalając na nie tylko emocjonującą, ale i niezwykle satysfakcjonującą rozgrywkę. HiFi RUSH to rytmiczna gra akcji z naciskiem na akcję. Ruchy gracza nie są dyktowane muzyką jak w tradycyjnym gra rytmiczna — Gracze mają swobodę pełnoprawnej gry akcji, ale wchodzenie w akcje z rytmem wzmacnia ataki gracza wraz z muzyką.
 • Pakowane z osobaNessHiFi RUSH zawiera obsadę oburzających postaci, z których każda ma własną, niepowtarzalną osobowość i zdolności, aby pomóc Chai pokonać złoczyńców i poprawić zabawny ton gry. HiFi RUSH nie przypomina niczego, co Tango Gameworks stworzyło wcześniej, oferując beztroską i humorystyczną rozgrywkę, z której każdy może się cieszyć.
 • Uzależniająca muzykaHi-Fi RUSH zawiera energiczną i wpadającą w ucho ścieżkę dźwiękową zawierającą licencjonowane piosenki, od dobrze znanych rockowych utworów po inspirujące kawałki, które sprawią, że gracze będą się angażować i machać głowami podczas gry. Zarówno licencjonowana, jak i oryginalna muzyka w HiFi RUSH oferują więcej niż tylko muzykę w tle, a każdy utwór pasuje do tempa postaci, otoczenia, platformówek i walki na tym poziomie.
 • Dynamiczne wizualizacje – Od uroczo animowanych gagów po wyraziste efekty komiczne, wygląd jest w modzie HiFi RUSH są żywe i zabawne. HiFi RUSHStyl wizualny nie tylko przemawia do różnych odbiorców — jest również łatwy w obsłudze sprzętu graczy i nie wymaga drogiej karty graficznej, aby wyglądać żywy i oszałamiający na konsoli Xbox lub komputerze PC.
 • tryb streamera – Dla tych, którzy chcą transmisji na żywo Hi-Fi RUSH lub opublikuj rozgrywkę online, Hi-Fi RUSH zawiera tryb streamera, który zastępuje licencjonowane tytuły gry oryginalnymi utworami. Ten tryb powinien umożliwiać streamerom i twórcom treści przesyłanie strumieniowe i publikowanie ich rozgrywki przy niskim ryzyku roszczeń, usunięć i wyciszeń. Ta opcja jest przełączana w ustawieniach gry. Uwaga – nawet jeśli gracze podejmą te działania z powodu sił pozostających poza naszą kontrolą, nie ma gwarancji, że strony zewnętrzne lub oprogramowanie nie będą ingerować w publikowane treści. Jednak korzystanie z trybu streamera ma na celu zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia takiej sytuacji.

Licencjonowane tytuły (nie dotyczy trybu streamera)

 1. Dziewięciocalowe gwoździe – „1 000 000”
 2. Dziewięciocalowe paznokcie – „Doskonały lek”
 3. Czarne klucze – „Samotny chłopiec”
 4. Prodigy – „Najeźdźcy muszą umrzeć”
 5. Ogromna radość – „Whirh”
 6. Dziewczyna z numerem – „Piła łańcuchowa Inazawa”.
 7. Wolfgang Gartner – „V Symfonia Wolfganga”
 8. Zwan – „Uczciwy”

wydanie luksusowe

Zawarte w Hi-Fi RUSH Edycja Deluxe:

 • HiFi RUSH (gra podstawowa)
 • Dwa stroje Chai*
 • Siedem bonusowych koszulek chai
 • Skórka na gitarę z motywem 808
 • 808 alternatywna skórka
 • Pakiet startowy Gears z 20 000 Gears do odblokowania umiejętności bojowych i innych ulepszeń. (Uwaga: sprzęt można zdobyć podczas walki i eksploracji w grze i nie jest on dostępny jako waluta do kupienia).

*Każdy ze strojów Chai zawiera fryzurę, szalik, kurtkę, spodnie i buty, które można łączyć i łączyć z koszulkami i skórkami gitar.

Uwaga: Koła zębate są dostępne od razu po zakupie. Gracze uzyskują dostęp do pozostałych przedmiotów po ukończeniu fazy otwierającej i mogą zmieniać stroje w kryjówce.

Sprawdź serię zwiastunów poniżej. Zobacz garść zrzutów ekranu w galerii.

Uruchom przyczepę

Zwiastun gry Deep Dive

READ  Oferta procesorów Intel Rocket Lake Core i7, Core i9 i dane techniczne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *