Connect with us

technologia

Amerykański bank wprowadza dwie zabezpieczone karty kredytowe

Published

on

Amerykański bank wprowadził we wtorek (12 października) dwie nowe zabezpieczone karty kredytowe, zgodnie z raportem CNBC, które pozwolą konsumentom uzyskać kartę kredytową bez wysokiego ratingu kredytowego.

Oferta US Bank Altitude Go Visa Secured i US Bank Cash + Visa Secured jest zwracana za każdego dolara wydanego przez posiadacza karty po dokonaniu przedpłaty w wysokości 300-5000 USD, która służy jako limit wydatków posiadacza karty i zabezpieczenie bankowe.

Karta Altitude Go Visa Secured zapewnia 4x punkty za dolara wydanego w restauracjach, 2x punkty za dolara wydanego w sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych i usługach transmisji strumieniowej oraz 1x punkt za dolara wydanego na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy. Użytkownicy mogą wymieniać punkty na podróże, karty podarunkowe, cashback i inne zakupy.

Wszyscy posiadacze kart mają prawo do kredytu w wysokości 15 USD na roczne zakupy usług przesyłania strumieniowego, a karta nie zawiera żadnej opłaty rocznej ani opłat za transakcje międzynarodowe, a także wybranego przez posiadacza terminu płatności rachunku.

Karta Cash + Visa Secured Card to karta kredytowa typu cash back, która co kwartał daje 5% cashbacku za pierwsze 2000 USD w łącznych kwalifikujących się zakupach w dwóch kategoriach w dwóch kategoriach, w tym telewizja, Internet i przesyłanie strumieniowe, sprzęt AGD, operatorzy komórkowi, fast food – Restauracje i kina; 2% zwrotu gotówki za kwalifikujące się zakupy w dowolnej kategorii (w tym na stacjach benzynowych, sklepach spożywczych i restauracjach); i 1% zwrotu gotówki na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.

Użytkownicy mogą wykorzystać Cashback na zabezpieczonej karcie Cash + Visa jako kredyt na wyciągu bankowym; bezpośrednie wpłaty na czek bankowy w USA, konto oszczędnościowe lub konto rynku pieniężnego; lub karta nagrody amerykańskiego banku. Karta nie ma opłaty rocznej, a użytkownicy wybierają termin płatności swoich rachunków.

READ  Emoji otrzymują odświeżenie, nowe dodatki w związku z rosnącym wykorzystaniem do pracy

Podobne wiadomości: JPMC, BoA i inne duże banki są pod presją rosnących kosztów technologii

Analitycy branży bankowej uważają, że dochody instytucji finansowych będą wspomagane przez opłaty za zarządzanie aktywami, rekordową liczbę transakcji oraz opłaty za karty kredytowe przełożone z powodu pandemii COVID-19.

Niektóre banki, w tym JP Morgan, zamknęły oddziały i zwolniły część pracowników, ale koszty banków prawdopodobnie będą rosły szybciej niż ich przychody, ponieważ płacą swoim pracownikom wyższe pensje i inwestują w modernizację technologii.

———————————

NOWE DANE PYMNTS: BADANIE CYFROWEJ BANKOWOŚCI – BITWA PIWONOWSKA, GDZIE BANKUJEMY

Nad: Pomimo dużego zainteresowania tymi usługami, 47 procent konsumentów w USA unika czysto cyfrowych banków ze względu na ochronę danych. W publikacji Digital Banking: The Brewing Battle For Where We Will Bank, PYMNTS przeprowadził ankietę wśród ponad 2200 konsumentów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób banki wyłącznie cyfrowe mogą zapewnić prywatność i bezpieczeństwo, zapewniając jednocześnie wygodne usługi, aby sprostać temu niezaspokojonemu zapotrzebowaniu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *