Connect with us

technologia

Zdjęcia z zestawu słuchawkowego HTC Vive Flow wyciekły na kilka dni przed zgłoszoną premierą

Published

on

HTC ma wypuścić nowe gogle VR w ciągu tygodnia, ale nie musisz czekać do tego czasu, aby zobaczyć, jak to wygląda. Kolekcja obrazów Vive Flow jest dostępna online dzięki uprzejmości wreszcie, przed wydarzeniem inauguracyjnym. Odpowiedni protokół, Vive Flow to lekki zestaw słuchawkowy opracowany dla konsumentów pod wewnętrzną nazwą „Hue”. Konsorcjum Bluetooth SIG wcześniej wydany Dokumenty opisujące Hue jako produkt VR AIO (wszystko w jednym), co oznacza, że ​​urządzenie może być samodzielnym zestawem słuchawkowym, który do działania nie wymaga telefonu ani komputera.

Według doniesień firma zamierza pozycjonować Vive Flow przede wszystkim jako opcję konsumpcji mediów z pewnym dostępem do gier. Jego chip jest mniej wydajny niż w Oculus Quest 2. protokół mówi, ale będzie miał sześć stopni swobody. Zdjęcia, które wyciekły do ​​Internetu, ujawniają również więcej informacji o urządzeniu, w tym system podwójnych zawiasów, aby pasował do większości ludzi, dołączaną podkładkę na twarz, wciągający dźwięk przestrzenny, regulowane soczewki i aktywny system chłodzenia. Po sparowaniu z nim telefonu przez Bluetooth możesz używać swojego urządzenia mobilnego jako kontrolera VR i strumieniować treści w VR za pomocą technologii Miracast.

Ponadto zdjęcia pokazują, że Vive Flow będzie dostępny w przedsprzedaży od 15 października i zostanie dostarczony na początku listopada. Zestaw słuchawkowy jest wyceniony na 499 USD, czyli o 200 USD więcej niż cena początkowa Quest 2, a przy składaniu zamówienia w przedsprzedaży otrzymujesz siedem bezpłatnych treści w wirtualnej rzeczywistości i futerał.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję niezależnie od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *