Connect with us

technologia

Street Fighter 6 to świetna zabawa zarówno dla zwykłych, jak i oddanych graczy

Published

on

Street Fighter 6 to świetna zabawa zarówno dla zwykłych, jak i oddanych graczy

Aurich Lawson

Mam emocjonalny związek ze Street Fighterem, odkąd skończyłem 13 lat.

Był początek marca 1991 roku, a ja i mój chłopak świętowaliśmy jego 14 urodziny w Santa Cruz w Kalifornii i spędzaliśmy tyle czasu, ile mogliśmy w weekend w Boardwalk Arcade. Jego matka dała nam po 20 dolarów każdy za kantor i byliśmy zdeterminowani, aby jak najbardziej powiększyć naszą kwaterę.

Jak przewijające się brawlery Wojownicze Żółwie Ninja I Finałowa walka były naszymi ulubionymi grami. Cieszyliśmy się również walką łeb w łeb w czymś, co uważam za pierwszą prawdziwą bijatykę: bez guzików, robotronstylowy, podwójny joystick Mistrz karate.

Kiedy natknęliśmy się na A Street Fighter II: Światowy wojownik Kiedy taksówka zatrzymała się na środku pasażu, zatrzymaliśmy się jak wryci. Wszystko w nim, od sześciu przycisków na gracza po duże, dynamiczne duszki i tła, wydawało się naszym nastoletnim mózgom większe niż życie.

Kiedy tak staliśmy, zafascynowani i trochę onieśmieleni maszyną, przyszedł kierownik piętra z kilkoma gośćmi. Zwrócił się do swoich gości i powiedział: „Dopiero rozpoczęliśmy tę grę. Myślę, że to będzie duże.” O tak.

Street Fighter II był fenomenem. Ta samotna gra pośrodku arkadowych pięter mnożyła się w rzędach, z rzędami rozciągającymi się za każdym i ludźmi czekającymi, aby postawić swoje kwatery na szklanej tafli, aby „przejść dalej”. Wydawało się, że wszyscy w to grali, a kiedy porty konsoli domowej były dostępne (byliśmy graczami SNES), wydawało się to jeszcze bardziej prawdziwe.

Z czasem hype ucichł. Poszedłem na studia, ożeniłem się, założyłem rodzinę i karierę, straciłem kontakt z przyjaciółmi, z którymi kiedyś grałem. Większość arkad umarła lub stała się skorupą dawnego siebie. Ale nigdy nie straciłem miłości do Street Fightera, mimo że głównie interesowałem się MAME.

READ  Neptunia: Sisters VS Sisters wystartuje na zachodzie 24 stycznia 2023 r.
Der Autor, etwa im Jahr 2022, vor der Spielhalle, in der er 1991 zum ersten Mal <em>uliczny wojownik</em> grał.  Niezupełnie to samo, ale nadal jest!” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2023/05/street-fighter-6-aurich-arcade-scaled.jpeg” width= „1920” wysokość = 2560″/><figcaption class=

Autor, ok. 2022 r., przed salonem gier, w którym grał po raz pierwszy uliczny wojownik w 1991. Niezupełnie tak samo, ale wciąż stoi!

Kerianne Lawson

Prawie dwie dekady po utracie tego silnego związku z grami walki ponownie rozpaliłem swoje zainteresowanie. odebrałem uliczny wojownik 4a potem stałem się całkiem poważny uliczny wojownik 5 Gracz. Grałem online, lokalnie z przyjaciółmi i od czasu do czasu zacząłem podróżować, aby rywalizować.

Sprzedałem większość swoich automatów do gry w pinball (kiedyś szczur arkadowy, zawsze szczur arkadowy) i zacząłem kolekcjonować japońskie automaty arkadowe „Candy Cabinet”. Mam teraz cztery Sega Astro Cities, dwa Taito Vewlixy, Konami Windy i Neo Candy 29, które są przeznaczone głównie do gier walki. Zacząłem odtwarzać utwory, które przegapiłem podczas mojej nieobecności Street Fighter III: Trzecie uderzenie. Moi przyjaciele i ja nadal gramy w nasz ulubiony smak uliczny wojownik II, Do, superturbo (lub jak to nazywamy, Św).

James Chen, langjähriger Kampfspiel-Konkurrent, Kommentator und jetzt eine In-Game-Stimme in <em>uliczny wojownik 6</em>zapali znak pokoju w moim garażu w 2023 roku.” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2023/05/Gutter-Trash-James-Peace.jpg” width=”2000 „wysokość=”1500″/><figcaption class=

Wieloletni uczestnik bijatyk, komentator, a teraz głos w grze uliczny wojownik 6 James Chen pokazuje znak pokoju w moim garażu w 2023 roku.

Aurich Lawson

Szósty raz jest bodźcem

Im jestem starszy, tym bardziej lubię dzielić się moimi hobby tak samo, jak je lubię. Gry walki to nie tylko świetna zabawa i oglądanie; Należysz do tętniącej życiem i różnorodnej społeczności. Chcę, aby więcej osób mogło się nim cieszyć.

Mają też reputację bardziej skomplikowanych dzisiaj niż kiedyś Street Fighter II Dni – mogą być bardzo onieśmielające i trudne do nauczenia. Nikt nie chce kupować nowej gry i mieć wrażenie, że jedyne, co możesz zrobić, to przejść do trybu online i zostać zniszczonym przez kogoś, kto gra od lat.

READ  Poznaj zwycięzców pierwszego konkursu Quantum World Congress o wartości 25 000 USD

Wejście uliczny wojownik 6.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *