Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Mistrzostwa Świata Juniorów: Ogiery indyjskie spotykają się z Polską w rywalizacji: The Tribune India

Published

on

Bhubaneśwar, 26 listopada

Ich kampania może wrócić na tor po ogromnym zwycięstwie z Małą Kanadą, ale broniące tytułu Indie będą musiały pokonać Polskę w swoim ostatnim meczu w grupie B, aby zakwalifikować się do jutrzejszego ćwierćfinału Pucharu Świata Juniorów FIH.

Porażka 4-5 z Francją, jedną z drużyn, na które należy uważać, zadała ciężki cios kampanii Indii i rozwiała ich nadzieje na lidera ligi.

Z jednym zwycięstwem i jedną porażką Indie są obecnie na drugim miejscu w grupie B przed Polską ze względu na różnicę bramek. Przebije go Francja, która do tej pory miała doskonały rekord. Oznacza to, że w ćwierćfinale Indie zmierzą się z europejskimi gigantami i najlepiej rozstawioną Belgią, które prawdopodobnie zajmą prowadzenie w grupie A.

Biorąc pod uwagę ten scenariusz, w indyjskim systemie nie może być miejsca na samozadowolenie, jeśli mają bronić swojego tytułu. „… ale teraz nic nie możemy na to poradzić (przegrana z Francją)” – powiedział główny trener Graham Reid. „Jeśli musimy zdobywać tytuły z rzędu, od teraz musimy pokonać każdą drużynę. Nie będziemy wybiegać myślami naprzód, mamy przed sobą mecz z Polską i będziemy się nad tym zastanawiać. Musimy to wygrać, zanim pomyślimy o kolejnym etapie – dodał. – PTI

READ  Koronawirus w Polsce. Nowe przypadki infekcji i śmierci - 18 września
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *