Connect with us

technologia

Gracze MW3 utknęli w „najbardziej absurdalnym” wyzwaniu związanym z ukrywaniem się w grze

Published

on

Gracze MW3 utknęli w „najbardziej absurdalnym” wyzwaniu związanym z ukrywaniem się w grze
Jana Esposito

W porównaniu z poprzednimi odsłonami, stealth grind w MW3 stał się znacznie bardziej elegancki i prostszy, chociaż niektóre wyzwania okazują się równie trudne jak zawsze.

Kluczową częścią rozgrywki wieloosobowej w Call of Duty są przedmioty kosmetyczne, które gracze zdobywają po ukończeniu przedstawionych im wyzwań, znane również jako Camo Grind. Od ponad dekady CoD radzi sobie całkiem nieźle, oferując graczom rozbudowany system, przez który mogą się przebić, a każdy wpis zapewnia im nowy mistrzowski kamuflaż do zabawy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

MW3 nie jest wyjątkiem, z pożądanymi skórkami „Interstellar” i „Borealis” dla wtajemniczonych. W MW3 zmieniono wzór kamuflażu poprzez usprawnione podejście i „łatwiejsze” wyzwania w trybie wieloosobowym gry.

Jednakże tegoroczne wyzwania podzieliły bazę graczy: niektórzy całkowicie oszaleli, a inni lamentują nad raczej „śmiesznymi” wymaganiami.

Wyzwanie dla graczy MW3: Zabójstwa poprzez penetrację wybuchową

Niektóre wymagania dotyczące kamuflażu są dość proste, np. Na przykład uzyskanie „x liczby zabójstw” bronią lub zlecanie graczom wykonania wyczynu w pełni wyposażoną bronią. Nie wszystkie wyzwania są takie proste, gdyż klasa LMG przyprawia wielu graczy o ból głowy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Po spełnieniu pierwszego wymogu skradania się, w następnym wyzwaniu gracze muszą uzyskać dziesięć zabójstw poprzez penetrację. Teoretycznie powinno to być łatwe, gdyż LKM-y mają siłę ognia pozwalającą przebić wiele budynków MW3.

Zarejestruj się Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty w obszarach gier, telewizji i filmów oraz technologii

Oczywiście, że to nie jest takie proste Gracz MW3 próbował przebić się przez kontener na Przesyłcetylko po to, by skończyć się niesamowicie zdezorientowanym i sfrustrowanym.

READ  Użytkownicy Netflixa zaskoczeni darmowym remasterem wysoko ocenianej gry na PlayStation

„Przebicie kulą było absolutnie najgorszym wyzwaniem, penetracja była całkowicie przypadkowa i niespójna” – powiedział o wyzwaniu jeden z graczy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednakże zaoferowali kilka przydatnych rad: „Spróbuj użyć Migawek i Ulepszenia pola kamery taktycznej i zagrać w Hardkorową Przesyłkę lub Rust.” Polecili także Stash House, najnowszą mapę dodaną poprzez aktualizację Sezonu 2 i która sama w sobie coraz bardziej staje się ulubienicą fanów.

Innymi rekomendacjami były Highrise i Scrapyard, ponieważ ogrodzenia z siatki firmy Maps charakteryzują się dużą przepuszczalnością. Każda wskazówka jest pomocna, ponieważ te wyzwania mogą nie ulec zmianie w najbliższym czasie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *