Connect with us

Najważniejsze wiadomości

DZS, Pilot Orange Close Fibre w Polsce

Published

on

DZS, Pilot Orange Close Fibre w Polsce

Globalny dostawca rozwiązań dostępowych, optycznych i chmurowych opartych na sztucznej inteligencji, DZS, ogłosił nawiązanie współpracy z Orange Polska, ogłaszając, że firma pomyślnie zakończyła pierwsze etapy pilotażowego wdrożenia rozwiązania swojego flagowego produktu prędkość Portfolio dostępu światłowodowego w sieci produkcyjnej operatora na terenie kraju.

Orange twierdzi, że jest najlepszy Dostawca usług światłowodowych do domu (FTTH). w Europie z ponad 13 milionami abonentów prywatnych, biznesowych i kampusowych. Orange twierdzi, że w ramach swojej strategii obejmującej wielu dostawców nieustannie poszukuje najlepszych w swojej klasie partnerów, którzy będą w stanie sprostać, a nawet przewyższać zmieniające się potrzeby rosnącej bazy klientów konsumenckich, biznesowych i mobilnych.

Prędkość DZS Terminale linii optycznych (OLT) są odporne na środowisko i oferują elastyczność w zakresie od 1 jednostki stojakowej (RU) przez 2-gniazdowe systemy o stałym dostępie po 16-gniazdowe systemy obudów. Uzupełniony technologią System-on-a-Card, wspólną dla wszystkich systemów, DZS Velocity został zaprojektowany, aby zapewnić dostawcom usług, takim jak Orange, wiele opcji pozwalających spełnić obecne i nowe wymagania w zakresie wdrażania i usług w ich sieci poprzez wykorzystanie nowej generacji PON Point- rozwiązania punktowe za pośrednictwem dowolnego portu serwisowego w szerokiej gamie systemów, w tym opcje umożliwiające układanie w stosy.

„Firma DZS miała okazję stać się częścią naszego ekosystemu i blisko z nią współpracujemy, aby opracować nasze oczekiwania dotyczące dzisiejszej pasywnej sieci optycznej 2,5 Gigabit (GPON), 10G (XGS-PON) i połączeń punkt-punkt w celu spełnienia wymagań punkt-punkt. technologie punktowe; „W kontekście heterogenicznych sytuacji wynikających z różnorodności krajów, w których działamy” – powiedział Gilles Bourdon, wiceprezes ds. sieci przewodowych i infrastruktury w Orange.

„DZS jest niezwykle dumny z rozszerzenia naszej silnej współpracy z Orange i zapewnienia mu dodatkowych cennych i strategicznych opcji w celu dalszej budowy najnowocześniejszej infrastruktury szerokopasmowej FTTH przy jednoczesnym rozszerzaniu możliwości automatyzacji i orkiestracji sieci” – dodał Gunter Reiss. Dyrektor ds. obsługi klienta, AEMEA, DZS.

READ  Łukasz Szumowski rezygnuje. Jerzy Owsiak skomentował tę decyzję

„Ponieważ operatorzy w Europie i na całym świecie stale inwestują w FTTH, innowacje DZS i dostosowanie się do standardów branżowych mogą pomóc przyszłościowo myślącym liderom, takim jak Orange, czerpać korzyści z elastyczności wielu dostawców, minimalizując jednocześnie koszty operacyjne i jakość usług, świadczenie usług nowe usługi itp., aby zmaksymalizować wygodę użytkownika.”

Pilotaż DZS ma miejsce zaledwie kilka dni po ogłoszeniu przez Orange Belgium, że będzie współpracować z firmą cyan AG zajmującą się bezpieczeństwem IT w celu wprowadzenia rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa do ochrony sieci mobilnych i punktów końcowych. Razem z dostawcą zabezpieczeń i informacji wywiadowczych Bezproblemowa sieć SAMDodano ochronę telefonii stacjonarnej, dzięki czemu klienci indywidualni i mali niezależni klienci biznesowi mogą korzystać z jednego rozwiązania zabezpieczającego.

Niedawna ankieta przeprowadzona przez Orange Voice wykazała, że ​​prawie połowa klientów Orange Belgium boi się, że stanie się ofiarą cyberataków i wyraziła silną potrzebę posiadania jasnego i łatwego w użyciu rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieci od swojego operatora telekomunikacyjnego. Większość głośników Orange korzysta z oprogramowania antywirusowego lub firewalli, chociaż dotyczy to głównie laptopów i komputerów stacjonarnych.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *