Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Bolttech przejmuje polską spółkę Digital Care

Published

on

Bolttech przejmuje polską spółkę Digital Care

Insurtech Bolttech przejął Digital Care, polską firmę zajmującą się ochroną systemów wbudowanych.

Według Bolttech przejęcie stanowi ważny krok w kierunku osiągnięcia celów strategicznych w regionie EMEA i na świecie, przy jednoczesnym przyspieszeniu wzrostu, szczególnie w branży telekomunikacyjnej.

Insurtech zauważył, że Digital Care cieszy się dobrą reputacją dzięki innowacjom i obsłudze klienta, dodając, że „ich produkty i ekosystem partnerów stanowią doskonałe uzupełnienie”.

Firma kontynuowała: „Dzięki włączeniu Digital Care Bolttech wejdzie na cztery nowe rynki w regionie EMEA – w Polsce, Chorwacji, Litwie i Republice Południowej Afryki”.

„Wspólnie Bolttech i Digital Care wzmocnią światową pozycję lidera w zakresie wbudowanej ochrony i zbudują nowe możliwości w zakresie usług, rozwiązań cyfrowych i zrównoważonego rozwoju. Połączone siły firm stworzą znaczącą wartość i nowe możliwości dla klientów, partnerów, pracowników i akcjonariuszy.”

AmericanAg – globalne rozwiązania reasekuracyjne

Rob Schimek, dyrektor generalny grupy Bolttech, skomentował: „Z przyjemnością witamy Digital Care w rodzinie Bolttech. Bogate doświadczenie firmy Digital Care w zakresie innowacji i obsługi klienta, w połączeniu z jej rozległą wiedzą specjalistyczną w zakresie wbudowanych zabezpieczeń, czyni z niej idealnego partnera dla nas, gdy przyspieszamy nasz rozwój w regionie EMEA i na całym świecie.

„Wspólnie będziemy na dobrej pozycji, aby oferować innowacyjne rozwiązania insurtech szerszemu gronu partnerów i klientów, zapewniając większej liczbie osób dostęp do potrzebnej im ochrony”.

Aleksander Wistuba, dyrektor generalny Digital Care, powiedział: „W Digital Care jesteśmy zachwyceni możliwością dołączenia do rodziny Bolttech.

„Wierzymy, że stanowi to znaczącą szansę rozwoju dla naszej firmy i że możemy odegrać ważną rolę we wspieraniu misji Bolttech polegającej na budowaniu wiodącego na świecie ekosystemu ochrony i ubezpieczeń opartego na technologii.

„Chciałbym wyrazić wdzięczność naszemu oddanemu zespołowi za wysiłki, które przyczyniły się do umożliwienia osiągnięcia tego kamienia milowego”.

Do druku, w formacie PDF i e-mailem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *