Connect with us

Nauka

Zdrowie publiczne potwierdza 3780 nowych, pozytywnych przypadków COVID-19, co stanowi najwyższą dzienną liczbę transmisji od lipca

Published

on

Z 3780 nowymi zgłoszonymi przypadkami COVID-19, Hrabstwo Los Angeles bije swój własny rekord najwyższych przypadków w ciągu jednego dnia od letniego wzrostu w połowie lipca.

Departament Zdrowia Publicznego Los Angeles potwierdził w sobotę tysiące nowych koronawirus przypadków, oznaczając nowy, ponury haj dla hrabstwa. Najnowszy raport urzędników służby zdrowia pokazuje również 20 nowych zgonów spowodowanych przez COVID-19. Sobotnie hospitalizacje, w których przyjęto 966 osób z powodu COVID-19, to najwyższy wskaźnik hospitalizacji w hrabstwie od prawie dwóch miesięcy.

Ponieważ hrabstwo LA wydaje się wkraczać codziennie w ciemny okres wysokiej liczby przypadków i zgonów z powodu COVID-19, urzędnicy służby zdrowia zachęcają mieszkańców do podjęcia niezbędnych środków ostrożności w tym sezonie wakacyjnym. Od zakrywania twarzy, spotkań na świeżym powietrzu i minimalnych spotkań towarzyskich, mieszkańcy mogą znacznie zmniejszyć ryzyko transmisji COVID-19, postępując zgodnie z zaleceniami urzędników.

Oprócz ostrzegania mieszkańców przed niebezpieczeństwami, jakie mogą stwarzać spotkania rodzinne i obchody świąt, Health Public Health zauważa, że ​​młodzi ludzie nadal napędzają wzrost transmisji społecznej w hrabstwie. Z 3780 nowych przypadków 74% dotyczy osób w wieku poniżej 50 lat.

Do tej pory urzędnicy z Los Angeles zidentyfikowali 336 549 pozytywnych przypadków COVID-19 we wszystkich obszarach hrabstwa LA i łącznie 7266 zgonów. W Kalifornii od początku pandemii odnotowano co najmniej 1 019 000 pozytywnych przypadków i 18218 zgonów.

Los Angeles pozostaje na najbardziej restrykcyjnym „fioletowym” poziomie planu ponownego otwarcia Gavina Newsoma. Wcześniej w tym tygodniu dyrektor ds. Zdrowia publicznego Barbara Ferrer zauważyła, że ​​hrabstwo LA może przejść do mniej restrykcyjnego poziomu 2 nie wcześniej niż za cztery tygodnie.

Więcej z Deadline

Best of Deadline

Zapisać się do Biuletyn terminów. Aby uzyskać najnowsze informacje, śledź nas na Facebook, Świergot, i Instagram.

READ  „Nie będę sam” zdobywa nagrodę na festiwalu filmowym w Parnu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *