Connect with us

Najważniejsze wiadomości

VidaXL otwiera centra logistyczne w Holandii i Polsce

Published

on

VidaXL, sprzedawca internetowy z Holandii, otworzy dwa nowe centra logistyczne w Europie. Jeden zostanie otwarty w Holandii, drugi w Polsce. Oba centra logistyczne są częścią strategii rozwoju VidaXL.

Firma zajmująca się handlem elektronicznym poszerza swoją ofertę, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów w zakresie produktów do domu i ogrodu. Holenderski detalista chce również mieć pewność, że produkty, na które jest duży popyt, są zawsze w magazynie i skrócić czas dostawy.

Dwa nowe centra logistyczne w Europie

Aby osiągnąć te cele, VidaXL doda nowe Centra realizacji zamówień: w Holandii, Polsce, USA i Australii. „Te nowe centra logistyczne są bardzo ważnym krokiem na naszej ścieżce rozwoju” – skomentował Kijo Oudshoorn, CCO vidaXL. „W ubiegłym roku intensywnie szukaliśmy odpowiednich lokalizacji i cieszymy się, że w tym roku możemy rozpocząć budowę”.

Cieszymy się, że możemy rozpocząć budowę w tym roku.

141 000 metrów kwadratowych więcej w Holandii

w Holandiazbuduje vidaXL Inne Centrum logistyczne w Venlo, gdzie znajduje się siedziba firmy. Teren zostanie ukończony do końca tego roku, a jego łączna powierzchnia wyniesie 141 000 mkw., Z czego 4750 mkw. Zajmie powierzchnia biurowa.

w PolskaWe Wrześni powstaje nowe centrum logistyczne. VidaXL wybrał to polskie miasto, aby skrócić czas dostawy, zwłaszcza w Europie Środkowo-Wschodniej. Oczekuje się, że nowe centrum logistyczne zostanie otwarte w ostatnim kwartale tego roku. Łączna powierzchnia wyniesie 138 000 mkw., Z czego 3 400 mkw. Stanowić będzie powierzchnia biurowa.

Słowa kluczowe PolskaHolandia

dzielić

READ  W wypadku autobusu w Chorwacji zginęło 12 polskich pielgrzymów i zostało rannych 32
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.