Connect with us

Sport

Hayu pojawia się na Viaplay w Polsce i krajach bałtyckich – Digital TV Europe

Published

on

Hayu pojawia się na Viaplay w Polsce i krajach bałtyckich – Digital TV Europe

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) ogłosiła wieloletnią umowę dystrybucyjną z NBCUniversal, aby stać się pierwszym partnerem platformy reality streamera Hayu w Polsce i krajach bałtyckich.

Usługa będzie dostępna bezpłatnie dla abonentów Viaplay w Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie od jesieni 2021 roku.

Oferta treści Hayu obejmuje ponad 1000 odcinków udanych programów typu reality show, takich jak Z kamerą u Kardashianów, Pod pokładem, oraz Prawdziwe gospodynie domowe Franczyzowa. Większość nowych programów Hayu ma swoją premierę na Viaplay tego samego dnia, co ich audycja w USA.

Filippa Wallestam, Chief Content Officer Grupy NENT: „Formaty rzeczywistości oferują emocje, dramat i lojalność fanów, które mogą konkurować z treściami w dowolnej kategorii. Światowej sławy programy Hayu, takie jak „Keeping Up With the Kardashians” i „The Real Housewives” znajdują entuzjastyczną publiczność w czterech najnowszych krajach Viaplay, gdzie nasza unikalna kombinacja oryginałów Viaplay, międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i sportu na żywo jest już kształtuje ekscytującą nową rzeczywistość dla rynku streamingu.”

Hendrik McDermott, Dyrektor Zarządzający, Direct To Consumer – Global, hayu: „Europa nadal jest w centrum strategii ciągłego rozwoju hayu, a to ekscytujące partnerstwo z Grupą NENT – naszym pierwszym partnerem platformy w Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie – sprawia, że ​​jest to to możliwe Subskrybenci Viaplay mają jeszcze łatwiejszy dostęp do szerokiej gamy Hayus z najlepszymi treściami rzeczywistości amerykańskiej bez reklam”.

READ  Polskie drużyny piłkarskie zdobywają tytuły w turnieju Columbus Day
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *