Connect with us

Sport

Viaplay z Grupy NENT pierwszym partnerem platformy hayu w Polsce i krajach bałtyckich

Published

on

  • Viaplay zostaje pierwszym partnerem platformy usługi przesyłania strumieniowego w pełnej rzeczywistości Hayu in Polska, Estonia, Łotwa oraz Litwa
  • Hayu ma najlepsze reality show z różnych niepisanych podgatunków, w tym celebrytów, styl życia, dom i projektowanie, randki, gotowanie, modę i prawdziwe przestępstwa
  • Hit globalne franczyzy dostępne na Viaplay z „Keping Up With the Kardashians”, „The Real Housewives” i „Below Deck”

Nordycka grupa rozrywkowa (Grupa NENT) i NBCUniversal podpisały wieloletnią umowę, która: grupy NENTViaplay Streaming-Dienst jest pierwszym partnerem platformy Hayu, usługi przesyłania strumieniowego w pełnej rzeczywistości, w Polska, Estonia, Łotwa oraz Litwa. Oznacza to, że od jesieni 2021 roku widzowie we wszystkich czterech krajach będą mogli oglądać wiele najpopularniejszych programów typu reality show na świecie w ramach Viaplay Subskrypcja.

Umowa obejmuje najnowsze sezony i każdy odcinek międzynarodowych programów typu reality show, takich jak Keeping Up With the Kardashians, Below Deck, Million Dollar Listing i The Real Housewives. Usługa oferuje szeroki wybór z różnych niepisanych podgatunków, w tym celebrytów, stylu życia, domu i projektowania, randek, gotowania, mody i prawdziwych przestępstw.

W pierwszym roku współpracy ponad 1000 odcinków zostanie zaprezentowanych w obszarze marki Hayu. być dostępnym Viaplay, a większość nowych koncertów Hayu będzie na antenie Viaplay tego samego dnia co ich wysyłka do USA.

Filippa Wallestam, Grupa NENT Chief Content Officer: „Formaty rzeczywistości dostarczają emocji, dramatów i lojalności fanów, które mogą konkurować z treściami w dowolnej kategorii. Znane na całym świecie programy Hayu, takie jak „Keeping Up With the Kardashians” i „The Real Housewives” znajdą entuzjastyczną publiczność Viaplay cztery najnowsze kraje, w których nasze wyjątkowe połączenie Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i sportu na żywo już kształtuje ekscytującą, nową rzeczywistość dla rynku streamingu.”

READ  DAZN nadal umacnia się jako globalny dom boksu i sztuk walki, wprowadzając na platformę Hexagone MMA

Hendrik McDermott, Dyrektor Zarządzający, Direct To Consumer – Global, hayu: „Europa nadal jest ważnym punktem w strategii ciągłego rozwoju Hayu i tej ekscytującej współpracy z Grupa NENT – nasz pierwszy partner platformy w Polska, Estonia, Łotwa oraz Litwa – sprawia, że ​​jest jeszcze łatwiej Viaplay Subskrybenci, aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy najlepszych treści w rzeczywistości amerykańskiej Hayu bez reklam ”.

Viaplay ożywiony Polska w Sierpień 2021 i w Estonia, Łotwa oraz Litwa w Marzec 2021. We wszystkich czterech krajach usługa oferuje unikalną kombinację Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i sportów premium na żywo.

****

UWAGI DO REDAKCJI

Nad Grupa NENT
Nordic Entertainment Group AB (publicznie) (Grupa NENT) 'S Viaplay Usługa przesyłania strumieniowego jest dostępna w Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Islandia, Estonia, Łotwa, Litwa oraz Polska. Viaplay zostanie uruchomiony w USA w 2021 r. i Holandia i Zjednoczone Królestwo w 2022 r., a następnie Kanada, Niemcy, Austria oraz Szwajcaria do końca 2023 roku. Prowadzimy serwisy streamingowe, stacje telewizyjne, stacje radiowe i firmy produkcyjne i chcemy opowiadać historie, dotykać życia i poszerzać światy. Siedziba w Sztokholm z globalną perspektywą, Grupa NENT jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ („NENT B”).

Chodź chodź
Od NBCUniversal, hayu jest pierwszą i jedyną tego rodzaju usługą subskrypcji wideo na żądanie w pełnej rzeczywistości – dostępną na 27 rynkach na całym świecie w: Australia, Austria, Belgia, Kanada, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Hongkong, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Filipiny, Polska, Portugalia, Singapur, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, a Zjednoczone Królestwo na pełnej gamie urządzeń (telefon komórkowy, tablet, laptop, podłączone telewizory i wybrane konsole) na www.hayu.com

Programy i odcinki można pobierać do oglądania w podróży, w tym Keeping Up With the Kardashians i jego odgałęzienia – wraz z The Real Housewives, Below Deck i Kolekcja za milion dolarów Franczyzowa. Większość amerykańskich programów debiutuje w serwisie tego samego dnia, co ich premiera w USA.

Skontaktuj się z nami:
[email protected] (lub Mikołaja Smitha, Komunikacja seniorów Dyrektor zarządzający: +46 73 699 1700)
[email protected] (lub Mateusz Hooper, dyrektor ds. korporacyjnych: +44 7768 440 414)

READ  Jak historia się powtarza Wiadomości, sport, praca

Pobierz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości: Flickr

Podążaj za nami:
nentgroup.com / Facebook / Twitter / LinkedIn / Instagram

Ochrona danych:
Aby przeczytać więcej na ten temat Grupa NENT i ochrony danych, kliknij tutaj

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/r/nent-group-s-viaplay-becomes-hayu-s-first-platform-partner-in-poland-and-baltic-countries,c3440138

https://mb.cision.com/Main/16563/3440138/1486777.pdf

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/hayu-devices,c2972599

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/filippa-wallestam-nent-group-photo-peter-knutson,c2972600

(c) Rozwiązanie 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone., Źródło Komunikaty prasowe – angielski

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *