Real Madryt traci punkty w pierwszej rundzie. Powrót Davida Silvy po 10 latach Pike None

Mimo że Real Madryt Grał dobrze w Sociedad i dominował przez większość meczu po pierwszej rundzie La Ligi poczuje się niezadowolony. Nie tylko dlatego, że nie udało mu się zdobyć trzech punktów, ale także dlatego, że przegapił pewne posunięcia w pobliżu pola karnego gospodarza i zagrożenie bramką Alejandro Remiro.

Obejrzyj wideo
– Jest drugi powód, dla którego CBA przystąpiło do PZPN. Boniek ukrywał się w tej sytuacji. [SEKCJA PIŁKARSKA #63]

Real Madryt zdobył punkty w pierwszej rundzie

Mimo że Prawdziwa firma Skupił się na głębokiej obronie i czekał na kontrataki. Miał najlepszą sytuację w meczu. Jednak na krótko przed przerwą nie pokazał się Alexander Isak, którego uderzenie zostało odzwierciedlone w świetnym stylu przez Thibaut Courtois. Karim Benzema oddał dobry strzał w drugiej połowie, ale nie zdołał pokonać Remiro.

Mecz w Sociedad był jednym z powrotów. Do podstawowego składu Realu Madryt należał Martin Odegaard, który w zeszłym sezonie był wypożyczony do Realu Sociedad. David Silva, który mieszka w Manchesterze City przez ostatnie 10 lat, zadebiutował w drużynie gospodarzy. 34-letni pomocnik ostatni mecz ligi hiszpańskiej jako zawodnik Walencji rozegrał 4 maja 2010 roku.

W następnej linii Real Madryt zagrają z Realem Betis (sobota, 21:00), a Real Sociedad, również poza swoim stadionem, zagra z Elche (sobota, 18:30).

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]