Connect with us

Świat

George Conway mówi, że wstydzi się, że kiedyś wspierał Donalda Trumpa

Published

on

George Conway mówi, że wstydzi się, że kiedyś wspierał Donalda Trumpa

George Conway powiedział, że wstydzi się, że kiedykolwiek wspierał Donalda Trumpa po tym, jak osoba dzwoniąca z C-SPAN zaatakowała jego poglądy na temat byłego prezydenta.

Chwila występ w C-SPAN We wtorek w „Washington Journal” wybitny konserwatywny prawnik i krytyk Trumpa odpowiedział dzwoniącemu z Florydy, który oskarżył go o szerzenie „lewicowych kłamstw politycznych” i „oszukiwanie przez Trumpa”.

„Dlaczego postawiłeś siebie na pierwszym planie? Czy chodzi tylko o zwrócenie na siebie uwagi? Czy to dlatego Kellyanne się z tobą rozwodzi?” – zapytał rozmówca, odnosząc się do Kellyanne Conway, która była starszym doradcą Białego Domu w administracji Trumpa. (Conwayowie ogłoszony w marcu sfinalizowali „polubowny” rozwód).

George Conway odmówił komentarza w „sprawach osobistych”, ale w obszernej odpowiedzi wyraził ubolewanie, że wspiera Trumpa.

„Nie lubię skorumpowanych polityków. Nie lubię kłamców. O to właśnie chodzi. I tak, Donald mnie zawiódł. Wstyd mi, że go wspierałem w 2016 roku. To był błędny osąd. Był to błąd w ocenie moralnej. To był błąd intelektualny” – stwierdził. – I chcę ci to wynagrodzić.

Conway nalegał, aby ludzie „którzy w Partii Republikańskiej wiedzą lepiej”, aby wypowiadali się na temat Trumpa lub przyznali, że się mylili.

„Wiedzą, że stanowi zagrożenie, po prostu boją się zabrać głos. Albo za bardzo boją się przyznać do błędów” – stwierdził.

„Wspierali go, bo pokazał palec osobom, których nie lubili, a potem… wmówili sobie, że jest mądry, choć nie był. Przekonali go, że jest kompetentny, a tak nie jest. Wmówili sobie, że jest moralny, a tak nie jest” – dodał.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *