Connect with us

Zabawa

Ewa Minge rozpływa się o Joannie Opozdzie: „Nie rozłożyła gwiazd na ścianie i nie pieprzyła się z divami”.

Published

on

Ewa Minge to jeden z najbardziej znanych polskich projektantów. 53-latek nie tylko udostępnia swoje zdjęcia za pośrednictwem profilu na Instagramie i Recenzje zabiegów medycyny estetycznejale chętnie komentuje otaczającą rzeczywistość.

Minge: „Często mówię i subiektywnie oceniam postawy i zachowanie”.

Jakiś czas temu celebrytka podziwiał piękno Mariny Łuczenkoaw poniedziałek postanowiła zabrać koleżankę na warsztat, Joanna Opozdha. Minge opublikowała kilka zdjęć swoich bliskich Antek Królikowskiktórą ozdobiła emocjonalnym wpisem.

Ciekawy, Ewa Wyraźnie niesłusznie zdawała sobie sprawę z coraz większej obecności Opozdy na naszej stronie internetowej. Pośpieszmy się więc, żeby wyjaśnić – bardzo lubimy Joannę i dlatego o niej piszemy. Przy okazji przyznał projektant codzienne czytanie Boksa potem zacznij opisywać swoje uczucia wobec aktorki.

Straszna niechęć do dziewczyny, którą po raz pierwszy zobaczyłem podczas premiery „Valley of the Gods”. Nie wiem, bo nie oglądam telewizji, nie mam czasu, ale śledzę wydarzenia kulturalne i co ciekawe, je nagrywam. Z tego co wiem, Asia Opozda w swoim nowym dziele „Brigitte Bardot Cudowna” gra tytułową rolę dla reżysera powyższego filmu. Zaczyna się Minge.

Następnie projektantka jednym tchem wymienia mocne strony aktorki.

bCTqzbrh

Dziewczyna ma szkołę, urodę, warunki na gwiazdę i wielką plastyczność – chwali. Bawiła mnie jej nieśmiałość wobec aktorki, gdy poszła do reżysera z koszem kwiatów. Ona „nie poluzowała rozgwiazdy” na ścianie i nie pieprzyła divy i majestatycznie błąkała się po pokoju. Była jak jej uroda: dyskretna, eteryczna i zdecydowanie miła (nie wiem, nie wiem) – dodaje, wspominając pierwszy raz, kiedy zobaczyła Opozdę.

Minge podzieliła się również swoimi przypuszczeniami na temat przyszłej kariery Opozdy. Nie zapomniała wspomnieć o „skandalu odzieżowym”, który wywołała Julia Wieniawa.

Moim zdaniem ma szansę na ciekawą karierę. Gra w teatrze, który pewnie kocha – podsumowuje na Instagramie. Ciekawy potencjał i ten palec Lecha Majewskiego … Poza naszym krajem agenci już by o nie walczyli, Mamy problem ze strusimi ubraniami … Jako jedna osoba w branży szmacianej dziesiątki, jeśli nie setki podobnych ludzi wędrowały po świecie od kilku lat, więc …?

bCTqzbri

Wow, pani Evo, bardzo dziękuję za te ciepłe słowa, bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że następnym razem będziesz miał okazję zabrać głos. Ściskam i gratuluję „Doliny Bogów” – pisze wdzięczna aktorka.

Czy podzielasz opinię projektanta?

bCTqzbrj
bCTqzbrk
bCTqzbrC

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.