Connect with us

Zabawa

Ksina Kate ma na sobie łańcuszkową sukienkę. Niemal każdą kobietę stać na taką kreację

Published

on

Kate Middleton Niedawno ogłoszono, że jurorzy konkursu Hold Still wybrali 100 szczęśliwców, których prace zostaną wystawione w galerii bez ścian. Ta wyjątkowa cyfrowa wystawa zostanie pokazana w poniedziałek 14 września. Warto zauważyć, że projekt, którego celem jest uchwycenie życia podczas pandemii w Wielkiej Brytanii, otrzyma ponad 30 000 raportów.

Księżniczka Kate opowiedziała o konkursie sukienek Zary

W ostatnim pocie na Instagamie Duke Kate przedstawia sędziego konkursu i dodaje kilka słów o sobie. Oprócz żony Williama, w skład jury wchodzili Nicholas Cullinan, Lemn Sissay, Ruth May i Maryam Wahid. Dodajmy, że projekt powstał we współpracy z Galerią Portretu Narodów, której patronem jest Książę. W pocie były osobiste słowa księcia Kate.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przybyli i wzięli udział. I wielkie podziękowania dla moich kolegów przysięgłych. Naprawdę doceniam czas i poświęcenie, które okazaliście projektowi – Duke Cambridge – o których przeczytaliśmy w poście.

Nie usiedlibyśmy, gdybyśmy nie zauważyli strychu księżniczki. Na guziku powyżej Kate miała na sobie stylową ciemnozieloną sukienkę Zara z kwiatowymi nadrukami. Kreacja pochodzi z kolekcji wiosna 2020. Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie.

Królewska producentka ITV News Lizzie Robinson zacytowała zeznania księcia Kate na temat zgłoszeń konkursowych na Twitterze.

Dlatego zostałem zacytowany w odpowiedzi na reakcję publiczności na Hold Still, ponieważ obrazy były niezwykłe, a pasja i historie za nimi również się poruszały.

Nie dziwimy się, że praca była na wysokim poziomie, ale nie spodziewaliśmy się, że zrobi tak duże wrażenie na samym księciu. Gratulujemy zwycięzcom!

READ  Czy film Netflix The Innocent jest oparty na prawdziwej historii?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.