Connect with us

Zabawa

Sylvester Stallone złożył córce publiczne życzenia. Dodał zdjęcie do sieci. Sophia jest bardzo miła

Published

on

Sylwester Stallone Ma pięcioro dzieci (niestety dwóch synów już się nie rodzi). Najstarszą z nich jest Sophia, owoc jego miłości do związku z trzecią żoną, modelką Jennifer Flavin Stallone. Pociecha gwiazdy poszła w ślady jego matki i również zaczęła modelować. Jeśli słodkie, co nie umknęło uwadze internautów. 24-latka pozowała do zdjęcia z ojcem. Życzył jej urodzinowych życzeń.

SPÓJRZ NA TO:: Nie tak dawno tak wyglądał Sylvester Stallone. Teraz paparazzi złapali go na plaży z żoną. Bardzo się zmienił

Obejrzyj wideo
Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak trenuje. Cały program został skradziony przez córkę Cristiano Ronaldo

Sylvester Stallone pochwalił córkę w jej urodziny

Sophia Rose Stallone 27 sierpnia skończyła 24 lata. Dumny ojciec zamieścił na Instagramie zdjęcie ze swoim maleństwem. Widzisz Oni widzą. Że mają wyjątkowy związek.

Wszystkiego najlepszego Sophia! Jesteś miłością naszego życia i niekończącym się źródłem niesamowitej dumy. Papa – był podekscytowany.

Post został zasypany lawiną gratulacji i życzeń. Komplementom nie było końca.

Masz piękną córkę, Sylvester!

Gratulacje i gratulacje!

Sylvester Stallone – Życie osobiste

Aktor z Hollywood był trzykrotnie żonaty. Swój pierwszy ślub z Sashą Czack miał w 1974 roku. Jedenaście lat później rozwiódł się z nią iw tym samym roku poślubił Brigitte Nielsen. Małżeństwo z duńską aktorką nie trwało zbyt długo, tylko dwa lata. Po dziesięciu latach przerwy w bliższych relacjach z kobietami Jennifer Flavin w końcu odważyła się złożyć przysięgę modelce. Mają trzy córki Sophię, Scarlette i Sistinę.

PRZECZYTAJ TO:: Matka Sylvester Stallone wyglądała tak 5 lat temu. Teraz jest przesadzona operacjami plastycznymi, a jej twarz przypomina maskę

READ  Czy Bodies Bodies Bodies będzie na Netflixie?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.