Connect with us

Zabawa

Darien Library i Barrett Bookstore witają Harlana Cobena w John Grisham

Published

on

Biblioteka Darien i Barrett Bookstore zapraszają Harlana Cobena, jednego z najlepiej sprzedających się autorów New York Timesa i jednego z czołowych światowych gawędziarzy, na wieczór, w którym opowie o swojej najnowszej książce Win.

Do Harlana dołączył John Grisham, autor bestsellerów A Time to Kill, The Firm i nadchodzącej powieści Sooley. To wirtualne wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 22 marca o godzinie 19:00. Zarejestruj się na stronie internetowej Darien Library pod adresem darienlibrary.org/event/4897.

Win obraca się wokół amerykańskiej krwi i krwi, Windsor Horne Lockwood III – „Win” – zdeterminowany, aby rozwiązać serię zimnych spraw, które wprawiały FBI w zakłopotanie od dziesięcioleci. Jego dążenie do odkrycia odpowiedzi na te nierozwiązane zagadki własną prawością ma niegdyś mistrzowskie, klasyczne zwroty akcji Cobena, które pozostawiają czytelników na krawędzi ich miejsc aż do ostatniej strony.

O Harlanie Cobenie

Z ponad 75 milionami drukowanych książek na całym świecie, Harlan Coben jest najlepiej sprzedającym się autorem wielu ekscytujących powieści w New York Times, w tym The Boy from the Woods, Run Away, Don’t Let Go, Home i Fool Me Once as oraz wielokrotnie nagradzana seria Myron Bolitar. Jego ekscytujące powieści ukazują się w 45 językach i są bestsellerami numer 1 w kilkunastu krajach. Jest także twórcą i producentem wykonawczym wielu programów telewizyjnych, w tym kilku uznanych przez krytyków oryginalnych seriali seriali Netflix, w tym „The Stranger” z Richardem Armitageiem w roli głównej; „Safe” z Michaelem C. Hallem; oraz „The Woods” z Netflix Polska. Coben rozwija 14 projektów z Netflix w USA i na świecie, w tym oryginalne seriale w Hiszpanii („The Innocent”), Francji („Gone for Good”), Wielkiej Brytanii („Stay Close”) i USA („Six Years”) . ).

O Johnie Grishamie

John Grisham jest autorem 30 powieści, jednej literatury faktu, zbioru opowiadań i sześciu

READ  Najlepsze miasta w Polsce, w których studenci zagraniczni mogą mieszkać i pracować
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.