Connect with us

Zabawa

MK2 osiąga ogromną sprzedaż dzięki nowemu filmowi Joachima Triera; Odsłania pierwsze zdjęcie

Published

on

MK2 Films miało na swoim koncie kilka dobrych wyników przedsprzedażowych „Najgorszej osoby na świecie”, oczekiwanego trzeciego filmu z trylogii Joachima Triera „Oslo” po „Reprise” i „Oslo, 31 sierpnia”. Firma po raz pierwszy obejrzała również film przed wirtualnym EFM, gdzie zaprezentuje kupującym rolkę promocyjną.

Baner z siedzibą w Paryżu, którego zespołem sprzedaży kieruje Fionnuala Jamison, sprzedał już film do Francji (Memento), Beneluksu (Cineart), Rosji (Russian World Vision), Polski (M2 Films) i byłej Jugosławii (Mega Com Film) sprzedany) i krajów bałtyckich (kino Pavasaris).

Teraz w poczcie, na początku pandemii, kręcenie filmu zostało początkowo opóźnione i ostatecznie zakończone w dwóch etapach, w sierpniu i listopadzie 2020 roku. Film ma świętować światową premierę tego lata.

Film, wyprodukowany przez Thomasa Robsahma w Oslo Picture, to dramat komediowy o miłości w naszych czasach, o posiadaniu wszystkich możliwości życiowych i wciąż czuciu się najgorszą osobą na świecie. Trier napisał scenariusz wspólnie z Eskilem Vogtem.

Fabuła toczy się wokół Julie, która kończy 30 lat i postrzega swoje życie jako egzystencjalny chaos. Niektóre z jej talentów zostały utracone, a jej starszy przyjaciel Aksel, odnoszący sukcesy grafik, naciska, aby się ustatkowali. Pewnej nocy rozbija imprezę i poznaje młodego i czarującego Eivinda. Wkrótce zerwała z Akselem i rzuciła się w kolejny nowy związek, mając nadzieję na nowe spojrzenie na jej życie. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że pewne życiowe decyzje są już za nią.

W obsadzie znaleźli się Renate Reinsve („Oslo 31 sierpnia”), Anders Danielsen Lie („Oslo 31 sierpnia”, „Reprise”, „Personal Shopper”) i Herbert Nordrum („Beforeigners”).

Kiedy Trier mówił o filmie, powiedział, że od dawna „chciał zrobić film o miłości” – „taki, który sięga nieco głębiej niż normalne historie miłosne na ekranie, w których wszystko jest takie proste, historie tak wyraźne – wytnij, uczucia są tak cudownie wyraźne ”- powiedział Trier, który dodał, że film„ poważnie bada trudności związane ze spotkaniem z kimś, kiedy masz problem ze zrozumieniem własnego życia. „

READ  Recenzja: Philippe Sands opowiada nazistowską historię w „The Ratline”

„Żyjemy w nas w wielu równoległych rzeczywistościach, ale wierzymy, że powinniśmy być jedną spójną osobą. Jednym z tematów, do których wracam w moich filmach, jest to, jak duża część naszego życia jest przeżywana tylko w naszych głowach. Myśli o decyzjach, które mogliśmy podjąć, o tym, czym mogliśmy być, o tym, co się wydarzy, o naszych fantazjach i marzeniach ”- wyjaśnił Trier. Filmowiec powiedział: „Te pomysły ukształtowały nasze podejście do miłości”.

„Na ile zakochanie jest tylko snem osoby, w której jesteśmy zakochani, a nie samej osoby? Jest to idea przyszłości z kimś, kto trzyma nas razem, lub wręcz przeciwnie ”- powiedział Trier.

Koprodukcją „Najgorszej osoby na świecie” są MK Productions, Snowglobe, Film I Vast, B-Reel i Arte. W skład głównej ekipy filmu wchodzą operator Kasper Tuxen, scenograf Roger Rosenberg, montażysta Olivier Bugge Coutté i projektant dźwięku Gisle Tveito.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *